| Denis_1354 a întrebat:

Salut.am 19 ani si sunt baiat.de ceva timp penisul meu are un miros neplacut.am intretinut relatii sexuale cu fosta prietena timp de 1 an fara prezervativ(era virgina) si nu avea nici o boala, la fel si eu. Si cu actuala prietena de 2-3 luni a inceput penisul sa aiba un miros neplacut chiar daca il spal cu apa si sapun mirosul persista. Actuala era tot virgina si tot sex fara prezervativ( nici o boala). ambele au fost la ginecolog si au facut teste, deci nici eu nu am nici o boala.inainte o facram cam de 3 ori pe saptamana, iar acum de 5-6 ori pe saptamana si in unele zile mai multr partide.De ce miroase penisul? Nu am nici o pata, nici o pielita, nici o secretie neobisnuita, nici usturime sau mancarime sau eu mai stiu ce.si ma spal in fiecare zi in zona genitala.si inca o chestie din cauza asta ma poti simti slabit si fara vlaga? Astept sfarturi.multumesc

Răspuns Câştigător
| naomi08 a răspuns:

Heei, eu iti recomand sa iti schimi ori prietena, ori sa o lasi mai usor cu sex-ul, dupa mine zic sa ramai calm ceva timp si totul ar merge de la sine, daca nu cel mai bine daca leste vreo luna nu se trage mirosul neplacut sa te duci la ginecolog :* happy

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Faptul ca ele nu au nici o infectie NU inseamna ca nu ai tu nici o infectie. Nu toate infectiile genitale se transmit pe cale sexuala. daca te speli doar o data pe zi (minimul fiind de minim doua ori pe zi plus inainte si dupa fiecare act sexual sau masturbare) este normal sa faci infectii de la iginea insuficienta. Trebuie sa te vada un dermatovenerolog, cel mai probabil ai o infectie minora locala cauzata de neglijarea igienei personale si vei primi un unguent pentru a te trata. Nu din cauza asta te simti lipsit de vlaga.

| Denis_1354 explică:

Daca tu nu te speli, nu inseamna ca toti sunt ca tinehappy

| ZMR97 a răspuns (pentru Denis_1354):

Nu era nevoie să te oftici

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu te speli odata pe zi si faci sex de 5-6 ori pe zi, este si normal sa -ti miroase urat, penisul.

| Denis_1354 explică (pentru Emilian65):

Ma refeream ca ma spal in fiecare seara pe langa datile cand ma spal imediat dupa sex

| SkyPilot a răspuns:

Se poate face o chlamydia de la abuzul de antibiotice.
Ar fi bine sa te speli mai des de odata pe zi, plus inainte si dupa intrevederile cu fetele.
Cel mai bine ar fi sa iti faci un test.

| Denis_1354 explică (pentru SkyPilot):

Antibiotice nu am mai luat de vreun an, nu am mai racit de mult si ce test sa fac?

| SkyPilot a răspuns (pentru Denis_1354):

Nu tu, mai degraba ea. Si nu se iau antibiotice la raceala.
Te duci la urolog si iti prescrie el.

| Lawliet14 a răspuns:

Ai schimbat cumva sapunul?

| grab a răspuns:

Mergi la urolog si fa-ti niste teste de secretii si infectii urinare, never know ce poate fi pana nu faci analize calumea.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Se transforma

| princedenice a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

laughing))))))))))))))hahahahaahahahhah

Răspuns utilizator avertizat