| synti a întrebat:

Prima data cand am fost cu acest baiat m-a durut si am si sangerat dar stiu ca asta e normal dar a doua oara am simtit din nou durere si am si sangerat.asta e normal?

Răspuns Câştigător
| sensesDelight a răspuns:

Da, este normal.
Fiind primele contacte sexuale pot apărea dureri chiar și după 3 partide, dar de regulă după 2-3 începi să simți adevărata placere. Stai liniștită. La fel cum alte tipe nu simt nimic pentru că au folosit O.B.-uri de mici și astfel organismul s-a obișnuit cu ideea, altele n-au încercat niciodată așa ceva și acelea simt durerea mai profund.
E OK, te asigur că după a 3a organismul tău de va obișnui.

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

E normal! Continua rodajul!

| euI a răspuns:

O data de doua ori mana te invetihappy

| GaByScream a răspuns:

Tine-o tot asa...:bd

| andreea9401 a răspuns:

Da e normal, mai ales daca nu erai "pregatita" (excitata) lasa mai mult timp preludiului, si va fi mai bine
pup