| girl_4383 a întrebat:

Am impresia ca pr meu ma dezvirginat fara ca eu sa vreau. Stiu ca vi se pare aiurea, dar asa e. Cand am spus dezvirginare ma refer strict la ruperea himenului. A zis ca imi "baga" doar capul si ca nu o sa ma doare s. a. Eu l-am crezut, dar nu stiu, am impresia ca a bagat mai mult. prima data cand a facut asta m-am simtit putin asa... nu era durere, dar e ceva ciudat. A doua oara nu am mai simtit nimic. A doua zi m-a durut putin burta, iar de sangerat nu am sangerat deloc. Vreau sa merg la un ginecolog si vreau sa sstiu si acolo la cabinet, cum o sa afle daca sunt virgina sau nu? ma pune pe masa. etc? Pls ajutati-ma. voi ce parere aveti, credeti ca mai sunt (ma refer la rupera >himenului)

Răspuns Câştigător
| criss_5841 a răspuns:

Ma eu nu cred ca mai esti straight face Adica frate cand faci asta trebuie sa fi sigura, nu-i spui sa bage doar capu laughing ori pe toata ori deloc happy Uite, eu prima data avem super mari emotii si m-a durut cand a bagat doar putin, adica doar,, capu'' si nu l-am mai lasat dar totusi sange aa ramas pe cearceaf happy nu la toata lumea curge sange. dar dupa cum mi s-a intamplat mie eu pot sa te asigur ca nu mai esti virgina. la ginecolog te pune pe masa si iti baga ceva in tine :-& adica eu asa am auzit, n-am fost! Cati ani ai? ca daca esti minora trebuie sa mergi cu parintii! oricum good luck! ti-am zis tu ai gresit mult in chestia asta pentru ca daca tu vroiai sa ramai virgina nu lasa-i sa bage nici un cm!

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Virgina nu mai esti sigur!

| Corina a răspuns:

Draga mea, imi pare rau sa-ti spun, dar cu siguranta nu mai esti virgina. Faptul ca nu ai sangerat sau ca nu te-a durut nu inseamna ca nu ti s-a rupt himenul. Fiecare fata cu organismul ei. De fapt, daca himenul este elastic, atunci se poate sa nu se fi rupt, dar tot nu inseamna ca mai esti virgina, pentru ca s-a largit. Daca vrei sa fii sigura 100%, atunci mergi la un control ginecologic, unde vei afla adevarul. In ce priveste modalitatea de consultare, aceasta se efectueaza numai pe acea masa ginecologica.

| WickedBoy a răspuns:

Si prin masturbarea de catre partener se pierde virginitatea. Prin penetrare garantatbig grinchiar daca e vb doar de cativa cm.

| nikbad4u a răspuns:

Conteaza sa zici an ce pozitie ai facut si picioarele sa nu fi tinut stranse oricum s-ar putea sa nu mai fii daca ai zice cat ti-a bagat capu de la ie sar stie daca esti sau nu antreabama pe mine ce vrei mai multe cati zic eu ati las idiu de mess al meu ok nikbad4u ciao noroc te astept la antrebari ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te pune pe masa in fundul gol si se uita jos cu un forfecut o sa te doara putin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai esti virgina. te pot ajuta, sunt ginecolog iar himenul este specializarea mea.multe tinere au apelat la mine. v-a trebui sa te pun pe masa si sa te verific la vagin. dr ciocan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://youtu.be/n-mlN0xEoa0

Uita.te cu atentie

| HorrorEverywhere a răspuns:

Raspuns Simplubig grinA! :p