| mnml a întrebat:

Ciudat... cand am avut prima data contact cu un baiat chiar in acel moment mi-a venit ciclu. cum aflu si eu daca mai sunt virgina? chestia e ca nu a durat mult si pe moment am simtit o durere mica. si m-a durut burta cam 1 ora.si ciclu a mers normal. va rog frumos ajutati-ma ca sunt in dubii

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina. Din cauza menstruatiei, nu ai observat sangerarea data de dezvirginare, dar nu mai esti virgina.

| monyk a răspuns:

Buna, nu mai esti virgina odata ce ai intretinut raport sexual, chiar daca himenul e posibil sa nu se fi rupt, nu mai esti virgina, o fata e virgina atata timp cat nu intretine niciun raport sexual, adica e pura.
Daca ai simtit o durere chiar daca a fost mica, atunci e foarte posibil ca himenul sa se fi rupt, atunci clar nu mai esti virgina nici d. p. d. v biologic.

| madagascar a răspuns:

Pai logic ca nu mai esti virgina, idea e ca inainte sa-ti vina vaginul e mai elastic si face penetrarea mai usoara, de aia nu prea te-a durut

| gabytza_7109 a răspuns:

Cu siguranta numai esti odata ce ai avut primul contact sexual. Iar durerea aceea mica cum spui tu a fost dezvirginarea in sine adica e posibil sa ti se fii rupt himenul, si chiar daca nu ti s-a rup numai esti virgina.

| corinapoara a răspuns:

Nu mai esti virgina dar daca nu ne crezi pe noi mergi la medicwinking