| anonim_4396 a întrebat:

De ce sangerez la fiecare act sexual? Prima data am sangerat pentru ca eram virgina dar si a doua oara m-a durut la fel de tare si iar am sangerat. E normal?

7 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Daca continua sangerarea in timp, a3a,a4a oara consulta un medic!

| geanyna19 a răspuns:

Nu il cunosti asa ca nu ar trebui sa-l faci prost.Are 19ani si crede-ma ca are experientawinking

| Fragolita a răspuns:

Buna. E absolut normal, pentru ca. cel mai probabil a mai ramas putin din acel himen si de aceea big grin Sper ca te-am ajutat :*.

| ykrabor a răspuns:

Buna,
Da e normal, poate ca prima data nu ai avut un act sexual prea reusit si a2a oara tipu a terminat ce a inceput primul.

| Gabrijel a răspuns:

Eu zic ca nu te excita de stul de bine... fara suparare

| xJess a răspuns:

Probabil nu ti s-a rupt himenul in intregime, si acesta poate fi motivul pentru care inca sangerezi. Daca si la urmatorul act sexual sangerezi, te sfatuiesc sa mergi la ginecolog, ca sa nu fie alta problema...

| Utzuvlad a răspuns:

Daca ai fost virgina e posibil sa fie de la himen, care nu s-a rupt de tot de la inceput.Vezi daca mai contiuna sangerarile si daca continua ar fi bine sa faci o vizita la ginecolog.doar el poate sa iti spuna.pot fi si alte cauze.