| anonim_4396 a întrebat:

Prima data cand faci dragoste cu cineva va durea rau? Voi simtii placere?

PS: sunt fata

8 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Poate vei simti doar dupa 1 an. De ce vrei sa ajungi aici?

auran
| auran a răspuns:

Depinde de la caz la caz - nu trebuie sa simti durere neaparat cat despre placere, este discutabil - depinde de barbat daca stie ce trebuie sa faca
NU uita de prezervativ!

| JustMeFlory a răspuns:

Iti dai seama ca este dureros, dar nu o durere insuportabila! Toate trec prin asta la un moment dat! cu placerea...depinde de fiecare, cat de implicati sunteti si ce sentimente aveti unul pentru celalalt!

| cristina_6456 a răspuns:

Prima data o sa fie dureros dar dupa aia o sati placa happy

| sevraj a răspuns:

E logic sa simti durere, daca stii sa faci in asa fel in cat sa simti placere e perfect, preludiu ala...sa tina o ora...sa te "infierbanti"...si va fi bine...nu uita, nu face pasu' asta daca nu esti sigura pe tine, ai putea sa-ti creezi o imagine prasta despre toti baietii...numai in cazu-n care respectivu-si bate joc, mare grija.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La baieti placere, la fete durere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! am 14 ani si sunt indragostita de un barbat cu 16 ani mai mare ca mine vb cu el mai mereu dar e ffff ciudat ba dispare ba apare imi vb extrem de frumos dar mi-e frica sa ii sp c simt vreau sa stiu daca simte ceva pentru mine st ca nu isi are rostul intreb asta aici dar am nevoie de pareri plssss sunt disperata va rog sa imi rasp sincer plsss mersi...