| xArtstic a întrebat:

Prima data trebuie sa cititi o intrebare din cele doua care incep asa " Hey`! "
Ce inseamna cand un baiat ii spune prietenei tale pe mess ca ar vrea sa te cunoasca dar nu stie daca esti tu
Sa va povestesc: pai... o prietena are id baiatul pe care il plac [ el stie asta ] si e prietena cu el [ nu genu ala ] ea l-a intrebat odata ceva de mine [ nu mai stiu ce ] si el a spus ca ar vrea sa ma cunoasca dar nu stie daca sunt eu. cum adica nu stie daca sunt eu? daca se refera la look cand ne-am cunoscut eu purtam cordeluta.acum nu mai port cordeluta.acum am cararea pe o parte.
imi spuneti va rog ce inseamna asta citez " as vrea sa o cunosc dar nu stiu daca e ea "?
a da el de cand stie ca il plac nu mai vorbeste cu mine
[ am dat copy paste de pe un site ] [ tot de mine e scris pe site-ul acela ]

1 răspuns:
| RetardedRacoons a răspuns:

Nici eu nu sunt sigur daca esti tu.