| Kiddu4Strange a întrebat:

Stă lângă mine,îmi face cu ochiul,îmi zâmbește,dar cu prietena mea... vorbește mereu,se întâlnesc uneori pe un deal fără să vrea,și mereu povestesc(de față cu mine) ce au făcut,o fată i-a zis prietenei mele,,Cristi(băiatul acela) al tău!,,
Eu IL IUBESC! Plâng pentru că simt că nu va ieși nimic din ibirea pe care i-o port. e ORIBIL să iubești dar să nu fi iubit sad Nu mai suport! vreau din toată inima să intru în inima lui dar.sad Când îmi zâmbește și mă bagă în seamă simt că am reînviat,că lumea e a mea,dar când mă ignoră complet simt că am pierdut totul!
Nu știu,poate pentru el este doar o joacă,dar eu m-am îndrăgostit de el mult sad Nu suport ideea că trebuie să țin în mine iubirea pe care i-o port,aș vrea să știe,dar mi-e că mă fac de râs crying

Ce să fac? sad Mulțumesc, fundă! :*

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa-i spui acelui baiat ca il iubesti sau sa te apropi de el

| darriya a răspuns:

Pai incearca sa vb cu el, daca el te vede ca nu vb cu el, automat ca vb cu prietena ta, ia bagate tu inseama cu el sa vezi ce vb cu tine.el iti face cu ochiul iti zambeste, dar tu...nu reactionezi deloc, te intimidezi!?

| alealexuta a răspuns:

Spune-i!
Daca te faci de ras ingroapa-l in fazele si minciunile in care te-a facut sa il iubesti.
Dar macar incerca sa nu iti superi prietena
Pa

| magibuci a răspuns:

Situatia unu :il intrebi pe mess sau facebook daca e place
situatia doi: incerci sal intrebi
situatia 3 : treci peste
situatia 4 : fa intr-un fel sa te intalnesti cu el
situatia 5 : funda?