| Adinnutza a întrebat:

Am vorbit cu baiatul pe care il plac i-am spus ca imi place mult de el si mi-a spus ca ar fiin stare sa fie si cu mine pe langa prietena lui numai ca el vrea sa ma cunoasca personal nu numai din poze si de pe mess.Suntem in aceeasi scoala e mai mic cu un an decat mine si luni a ramas sa ne intalnim in scoala. Daca nu ii place de mine ce o sa fac pentru ca mie imi place foarte mult de el si cred ca incep sa ma indragostesc.Cum sa arat cat mai bine luni ce sa fac si cum sa ma port cu el... ajutati-ma va rog dau fundita celui mai bun raspuns...va multumesc

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Luni, la scoala, putin parfum, haine dragute, par desprins si poate fixativ laughing.
. revin; fii tu insuti [ iti dai seama ca intalnirea va dura pana clopotelul pe care il vei ura atunci mai mult decat niciodata isi va face datoria si va va chema la ora ], fii placuta, draguta, arata-ti feminitatea si sufletul prin gandire, gesturi, fapte.

A! Adica sa fii a 3-a roata la bicicleta? De ce ai face asta? Este o greseala si, o vei regreta mai devreme sau mai tarziu. Te intalnesti cu el, el va afla sentimentele care vi le poarta [ sau nu! ] si va fi hotararea lui in legatura cu ce va face. Tu sau ea, nu cu amandoua! Nu te cobori la un nivel de "amanta "hee hee, gasesti oricand ceva mai bun, in cazul tau.
Distractie placuta!

6 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Sfatul meu este sa nu te duci la intalnire? tie iti convine sa fie si cu tine si cu prietena lui in acelasi timp? probabil acest baiat e un iresponsabil, care nu stie ce e aia o relatie si ii place sa umble cu mai multe fete in acelasi timp...deci gandeste-te bine inainte sa te intalnesti cu el ca poate o sa ai de suferit dupa.
bafta!

| Adinnutza explică:

Da dar la varsta mea sunt cam mica de inaltime...am doar 1, 52 la 16 ani... si cum sa ma port cu el?happy

| anythingforyou a răspuns:

In primul rand sa fi tu, sa nu te schimbi pentru el oricat de mult il placi.Sa te aranjezi asa cum iti place tie sa arati si la faza ca ar fi in stare sa fie si cu tine pe langa prietena lui, sincer tie iti convine sa fi a 2 optiune? si sa trebuiasca sa te ascunzi? daca tine la tine si te place la fel cum il placi si tu o sa se desparta de ea.Eu zic sa nu accepti sa fii a 2 pe lista, sa mergi la intalnire si sa vezi ce iasa! Baftaaaaa!

| Emma_6271 a răspuns:

Poi poartate naturalhappy

Si daca ti-a zis ca ar fi in stare sa se desparta de prietena lui pentru tine inseamna ca pentru el nu conteaza inaltimea:*
bafta:*
funda?batting eyelashes

| emanuel_1610 a răspuns:

Pai...eu zic sa nu-ti faci griji.Cum sa te imbraci? Nu conteaza. Daca tu esti aia din poza zic ca ti-ar sta bine in orice. Dar multor baieti nici nu le prea pasa. Lor le pasa cel mai mult de aspectele fizice si eu zic ca ai cu ce te mandri.Si sa fi naturala.

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu mergi la intalnire. Adica tu esti de acord sa fii cu un baiat care deja are o relatie? Lucrul acesta nu e moral, indiferent care ti-ar fi varsta. Daca incepi de acum sa faci compromisuri, o sa ai parte de multe momente neplacute.