| Decembrie a întrebat:

Prima experienta sexuala a fost un mic fail. nu am reusit sa-mi penetrez iubita, am incercat mai multe pozitii in mod repetat dar nu am reusit. de ce?! avea vaginul uscat.

preludiul a durat destul de mult cam 30 de minute. ne gandeam sa folosim lubrifiant data viitoare

amandoi avem 15 ani

5 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Mai bine lasi pe altu si apoi si tu, asa vei avea mai mult noroc.
Parca de ceva timp incerci.

| Hakuouki a răspuns:

Eu spun sa mai asteptati putin sau poate mai vrei "mici fail-uri", desi eu nu-ti dorect chestia asta, vorbeste cu ea si asigura-te ca e decisa si ca vrea sa faca asta.

Răspuns utilizator avertizat
| justsummer a răspuns:

La 15 ani mi se pare cam devreme, dar e alegerea voastra si din cauza emotiilor e posibil ca fata sa nu se excite cum ar trebui incercati si cu lubrifiant.

| fataciocolata a răspuns:

Poate fata nu se simte atrasa de tine si din cauza asta nu era exicitata.Sau poate este virgina si iieste fricasa o faca la varsta asta.Cel mai bine este s-o intrebi pe ea daca este totul in regula si sa incercati cu iubrifiant, poate este mai bine.
Sper ca te-am ajutat, funda?