| RedLove a întrebat:

Prima iubire se poate uita?thinking

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Niciodată, indiferent cum s-a termiant!
Pa, pa.

| baru a răspuns:

Sall. Sub nici o forma. Nici baut nu vei putea uita. Dar, este un vis frumos. Pa1

| WooLove a răspuns:

Prima iubire intodeauna are parte ei la inima TA, chiar daca tu ai o/un alta partener/a

| Intelligence a răspuns:

No way!

| Blondamea a răspuns:

Niciodata peima iubire e prima iubire eu cel putin nu am uitat'o sh nici nu o voi uita happyhappy

| Clarity a răspuns:

Se poate, da cu greu... de uitat nu o sa o uiti niciodata. da sa mergi mai departe da tongue

| vladmR a răspuns:

Salut,prima iubire nu se poate uita niciodata, asta daca a fost iubire

| TheSol a răspuns:

Niciodata. happy

| marria_7862 a răspuns:

Prima iubire te marcheaza mereu, se poate uita cu ajutorul cuiva care te face sa inlocuiesti acea persoana simtind alaturi de el aceleasi lucruri ce le-ai simtit cand ai intalnit prima iubire, dar parerea mea e ca prima iubire mereu va ocupa acolo un coltisor in inima :d.

| Abramburika a răspuns:

Niciodata.dar dupa un timp iti lasa doar o amintire aruncata intr-un colt.cateva amintiri frumoase si atat!

| Gstefan a răspuns:

Da, si inca cum.

| uN23 a răspuns:

Depinde unde (in ce parte a corpului) te-a iubit prima data. xD

| aproapenu a răspuns:

Cu greu, da happy

| crazyduck a răspuns:

Nu, nu ai cum sa uiti primii tai fluturasi in stomac, primul sarut, prima data cand ai invatat sa iubesti, cand simteai ca e singura persoana care td poate face sa zambesti, un singur mesaj de la el te facea fericita toata ziua
Chiar daca vei reusi sa reduci sentimentele tot nu il vei uita niciodata! Vei incerca sa il cauti ij viitori iubiti.el v a fi sablonul viitorilot

| carlita2001 a răspuns:

Nu ea ramane ari ce faci

| LaRySa_1343 a răspuns:

Buna,daca e iubire adevarata.si e prima iti dai seama ca nu se poate uita...niciodata! kiss you take carehappyhappyhappy.