| dcaaasss a întrebat:

Prima menstruatie de cand nu mai sunt virgina am dureri mai mari specific sangele este rosu ca de obicei nu sunt alte schimbari doar ma doare mai tare de ce oare sunt 20 de zile de la dezvirginare

Răspuns Câştigător
| Valentina00 a răspuns:

Organismul incepe sa sufere anumite schimbari. E normal sa te doara happy Stai linistita!

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Mergi la medic, ar fi trebuit sa o faci deja, asa cum trebuie sa o faca orice proaspata femeie constienta si responsabila.
Fa-ti o programare si afla ce nu e in regula cu tine, mai bine previi decat sa vindeci, sa stii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

A fost forțată la dezvirginare si posibil e traumatizat locul, este ca si cind esti constipată si te forțezi să iesi, iese cu singe si te doare.