| Droghh a întrebat:

Prima oara cand faci sex te doare? Sunt baiat!
Cand ti-o suge te doare?
Raspundeti-mi va rog... E urgent
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA

11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Tu nici testele nu ti-i le-ai dat, dar mintea umbla.

| mihai69 a răspuns:

Nu; nu (dacă nu te mușcă).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, la baieti nu prea doare, in general.

Sexul oral depinde cu cine il faci. Este o diferenta sesizabila intre o prostituata si o canibala, de exemplu.

| Blamely a răspuns:

Nu, nu te doare nimic. Pe ea o doare dar pe tine nu - unul din multele avantaje în a fi mascul.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Baietii simt placere. Fetele simt durere (unele) si daca iti face sex oral nu are ce sa te doare decat daca te musca rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Kreatoru a răspuns:

Nu, mai rau te excita!

| Universe1445 a răspuns:

Nu,stai calm.
Nimic nu o să te doară, dar trebuie să te relaxezi complet și vei avea o plăcere enormă.
Fundă? happy