| miruna854 a întrebat:

Cum e prima oara cand faci sex? Doare ceva ...nu te doare? AST RASPUNS URGENT SI DAU FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| sir1andrew a răspuns:

Ca orice fortare a unor tesuturi, doare. Dar daca partenerul tau stie cum sa tenfaca sa te simti sigura pe tine, relaxata, dornica de a "sexperimenta", si mai ales, sa stie ce sa faca, treaba o sa mearga "ca ce sa faca, treaba o sa mearga "ca unsa". Ai grija sa foloseati prezeevativul, daca lubrifierea naturala este su este superficiala un lubrifiant pe baza de apa, pentru a nu avea probleme cu ruperea prezervativului, mergi pe Durex Play, preze tot Durex, fara striatii, fara puncte reliefate. Abordeaza o atitudine degajata, lasa emotiilendeoparte, sau manageriazati-le cum trebuie, take a deep breath and do it. Durerea propriuzisa nu e nici 1% din placerea de dupawinking. Daca tot simti ca te doare, insuportabil, ar trebui sa ai un as in maneca. Incearca sa introduci un cub de gheata, pana amorteste zona. Insane, huh?
Secretul e sa fii maxim de relaxata, si constienta de fiecare miscare pe care o faceti.

9 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Placerea e mai mare decat durerea!

| Duncan a răspuns (pentru foxi):

Ho ho ho...Bun raspuns

| irina20 a răspuns:

Doare,dar nu extraordinar de rau.Totul e sa fi relaxata si iubrifiata.
Placere n-o sa simti din prima data(depinde de caz).

| onasis1961 a răspuns:

Depinde de organism, la unele mai mult la altele mai putin.Principalul este sa fii excitata maxim, adica un preludiu lung.Sa ai bafta de cat mai multe orgasme.

| Oana92 a răspuns:

Doare, dar nu se moare din asta!

| Dariusuu a răspuns:

Toate la timpul lor draga Miruna.

| mylifeis4free a răspuns:

Doaare atunci cand te dezvirginizezi.ai grija sa poarta un prezervativ, altfel vei da nastere unui fat daca sperma lui ajunge in vaginul tau.te pup!

| Piromanu a răspuns:

Aloha laughing
Buna Da din pacate Mai bine Dezvirgineazate singura cu un deget nu-i asa de dureros daca prinzi un Care I dat-n cap mult O sa te Usture 2 zile numai cu Kuburi de Gheata stai dupa tine laughing Ceaoo Si daca o faci Prezervativu! Sa nu-l uiti

| Cătălin_George_1993 a răspuns:

Dar cati ani ai de te grabesti asa? laughing) vine banchetul? :o si gata vrei sa te... daca stie partenerul cum sa o faca nu te doare :p daca nu stie. Poate da poate nu thinking