| bebix16 a întrebat:

Primu >>sarut::va rog multe raspunsurihappyprimeste funda povestea care ma impresioneaza cel mai multhappy:*

Răspuns Câştigător
| Maya_8602 a răspuns:

Buna,pai.primul sarut l-am avut la 13 ani cu un baiat foarte dragut :X
era vara.si eu atunci eram certata cu acel baiat din unele motive:d
iar el mi-a adus un trandafir rosu si m-a luat in brate si dupa m-a sarutat...nu o sa uit NICIODATA.dar nu mai sunt cu el crying
Bye :*

5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Aveam sase ani,si boracul de aceeasi varsta cu mine,imi propune urmatoarele:-vrei sa ne pupam ca in filme? eu am acceptat,mi-a dat french laughing a fost balos sarutul, dar al naibii, avea o limba agera big grin eee chestii copilaresti happy

| RaZ4Ing a răspuns:

Pai ma astepta la un colt m`a vazut am ajuns fata in fata eu m`am inclinat sa o pup pe ea pe obrazul stang iar ea pe cel drept al meu si ne-am intersectat si 10 minute nu am stat despartiti din coltu strazii pe unde treceau mii de oameni laughing amuzant dar foarte romanitc love struck

| Eeu a răspuns:

Seara de vara :X.

Afarabatting eyelashes. eu. el si inca cativa.

Am vrut sa merg in casa. si a urcat si el cu mine. :d. cu liftu`.batting eyelashes

Cateva` ciupituri. o vrajeala, doua. si :X.

Kiss`.batting eyelashes

:*

| Barbiiiiie a răspuns:

Pai la mine primul sarut a fost ceva frumos; x; x primul iubit primul servitwinkinglaughingDar cred ca era cam scarbosstraight facene jucam cu limbile unuia altuia si nu mi-a placut deloc ai o senzatie gretoasa.dar te obisnuiestitonguefunda pls

| diavolita_4468 a răspuns:

Pe plaja la apusul soarelui...romantik:X nu?