| YrINaismissingtheoldTPU a întrebat:

Fundita! Buna TPU... spuneti un adjectiv care va descrie viata.argumentatihappy. povestea care ma impresioneaza cel mai tare primeste fundita:*... O zi buna la toti:*

Răspuns Câştigător
| Lluvia_8369 a răspuns:

Trista straight face. De ce? Pentru ca mi-am pierdut parintii la o varsta frageda [ 11 ani, eu avand acum 15 ] intr-un accident cu masina. Eu eram cu ei in masina si, fiind in spate, am scapat, dar sincer mai bine muream si eu straight face. Dupa un an mi-am pierdut cea mai bina prietena pentru ca a plecat in Spania, si dupa 2 luni a murit din cauza unei boli. straight face. Eu am locuit in Medias si am vrut mult sa stau acolo pentru ca mai aveam cativa prieteni si naa. straight face. Dar nu s-a putut pentru ca tusika-mea [ la care stateam ] a fost internata in spital straight face. DIn cauza asta, la varsta de 13 ani m-am mutat in Sibiu la o alta matusa straight face. Aici [ sibiu ] fac liceul si in weekend`uri vin in casa in care locuiam in copilarie [ unde acum sta bunica mea ] si imi aduc aminte cu tristete de tot ce s-a intamplat straight face.

O zi buna.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tristasad sufar din dragostesad imi place un baiat si sufar foarte mult din cauza lui... chair nu stiu ce sa faccrying am incercat o multime de lucruri sa ii atrag atentia si nimic nu mergecryingcrying cred ca place o alta fata...mereu cand ma gandesc la asta ma deprimez total si simt ca as vrea sa morsad

| Tweetymrrr a răspuns:

Fascinanta.Viata este ca un joc..., nu trebuie sa luam mereu partea goala a paharului. Cand trista, cand fericita, cand plina de actiune, viata este in continua schimbare. Dar acum toti mentionaeza chestiile rele. intr-adevar rau se intampla mai des ca bine, dar si bine cand iti este smug iti aduci aminte mereu happy.
Am invatat ca in viata nu merita sa te strofoci, sa fii bun, sa stai al tine in banca, ci ca trebuie sa fii tupesits si nesimtit ca altfel degeaba. Oricum am amintiri superbe, dar si foarte triste.
De exemplu eu nu mi-am cunoscut niciodata bunicul din partea mamei, pentru ac el nu a vrut sa ma cunoasca. Culmea e ca o vecina de-a mea este sora dansului. Si de fiecare data cand vine pe la scumpul lui nepot, nu trece sa ma vada.Asta este sad. Am invatat sa fiu puternica, cred ac nu e cazul sa scriu aici toate lucrurile triste ca ma apuc de scris romanelaughing).

| YrINaismissingtheoldTPU explică:

Iarta-ma iulia ti-as da tie fundita dar nu inteleg de ce nu merge:-s.numai la tine nu apare:alege rasp castigatorstraight face

| YrINaismissingtheoldTPU explică:

Gta iulia"happy

| Lluvia_8369 a răspuns:

P. S.: Trista e putin spus sad

| Lluvia_8369 a răspuns:

Nu-i nimic.