| ViVi a întrebat:

Cum a fost primu sarut?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am fost luata prin surprindere.hee hee Nu ma asteptam la sarutul ala. A fost foarte frumoslove struck Plin de dragoste.big grin

18 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

A fost ceva ce pur si simplu m-a ametit, o senzatie ce nu poate fi descrisa prin cuvinte...desi au trecut multi ani de atunci...

| thegreatgatsby a răspuns:

A fost pur si simplu...............groaznic

| Antrax a răspuns:

Cand o sa se intample asa ceva te anuntlaughinglaughinglaughinglaughinglaughing)

| Farcas a răspuns:

Unic, senzational, magic, frumos...si. umedlaughing

| yanny`s a răspuns:

A fost oribilstraight face Dar la tine?tongue

| kitty_8919 a răspuns:

Nu stiu era ceva nou care sa petrecut foarte repede

| IIIx333III a răspuns:

Pai, primul meu sarut a fost acum cva timp. Eram cu o colega afara si cu iubitul meu. Eu am 12 ani jumatate si nu m-am mai sarutat pana atunci, dar el are 14 si a mai facut-o de cateva ori. A fost foarte sincer. Adica... noi ne spunem totul, suntem cei mai buni prieteni.
Asa ca i-am spus [pentru ca se ruga de mine] ca e ok, si ca ne putem saruta. Asa ca el a venit spre mine plin de emotii, dar nu m-a sarutat. Cand vroiam sa il sarut nu puteam, pur si simplu imi era rusine, si il luam in brate si incepeam sa rad. Dar, dupa vreo 15 minute, ne-am sarutat. M-am speriat cand am simtit limba lui in gura mea Asa ca m-am dat in spate si am spui ca ii ajunge. Acum deja suntem "avansati" laughing. Este minunat sa saruti daca iubesti acea persoana!:X

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Unic, neasteptat, neprogramat, si f frumos. in acel moment "love is in the air "

| alle529 a răspuns:

Pff.foarte frumosss! si plin de iubire! chiar foarte placut.

| Moneyandfame a răspuns:

Tremur si acum.

| lacrimi a răspuns:

A fost precum prima mea cicolata. numai o data in viata dai de ceva asa de magic si frumos :X

| domidoc a răspuns:

Ametitor.Si unic.

| domidoc a răspuns:

Ametitor.Si unic.

| Allexaaaandra a răspuns:

Nu m-am sarutat pana acum rolling on the floor. Si am 16 ani straight face...

| ina129 a răspuns:

Nu ma asteptam ca ne vom saruta in cel moment, dar fost unic, frumos, plin de dragoste si de neuitatlove struckinca am in minte acel momentlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte misto .eram sub un copacel ...afara era racoare .ploua foarte incet. dar ma incalzit prietenu si sarutul lui happy

| apashuu a răspuns:

Wow...primul sarut... aaa fost... spontan:d deci a fost asa ca o fulgerarebig grin... dar intensitatea si pasiunea lui ahhh ce amintiri... oricum primul sarut nu il voi uita niciodata e o experienta care te marcheaza.

| Ioana_2005 a răspuns:

Primul sarut cu baiatul care te place si il place e frumos :X
Si vine din inima happy