| ForeverWarrior a întrebat:

Probabil catorva dintre voi li s-a intamplat sa simta o chimie foarte deosebita fata de o persoana de sex opus.In trebarea mea este daca aceasta chimie a fost in trecut dar nu au format o relatie cei doi din diverse motive dupa mai mult timp se poate ca chimie sa revina? Si vi s-a intamplat sa aveti acea chimie cu mai multe persoane dealungul vietii? Va rog vorbiti din experienta si fara jigniri.Multumesc!

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Eu cu iubitul meu. Pentru mine a fost dragoste la prima vedere si inca il mai iubesc, dupa 2 ani deja.

| elComandantee a răspuns:

Nu. O dată dispărută...nu mai revine. Niciodată!

| Somebodyღ a răspuns:

Sigur ca poate sa revina, ea de altfel nici nu s-a stins, a ramas acolo inca vie, doar timpul, distanta, viata nu au facilitat pana acum posibilitatea unei relatii, insa sentimentele nu se schimba atat de usor happy

| Nedoritul a răspuns:

1 Nu o sa Mai simta acea persoana ce a simțit prima data proprie ex

2 Da este foarte normal Sa iti placa de mai multe persoane si e si mai posibil sa iti schimbi sentimentele despre acele persoane in 2 timpi si 3 mișcari. Funda te rogkiss*