| Toxicandy02 a întrebat:

Problema marex_x scuze de categoriehappy. mi-am facut acum o saptamana suvite cu albastru de metil si am facut din 2 in 2 zile baie numai ca sa se duca mai repede suvitele, azi iar am facut baie pe cap si tot au ramas, adica se vede ca se duc noantele de la inchis tot spre verde deschis dar luni e scoala si ma mananca ai mei daca le mai amlaughingintrebarethinking ce sa fac ca sa se duca mai repede? nu stiu oriceex_xnumai sa nu se mai vada asa de taresadmrs FUNDA:*

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dupa ce te vopsesti cu albastru de metilen, parul ramane verzui deschis mai multe luni. in nici un caz nu poti scoate culoarea in cateva zile, stai linistita. Trebuia sa te informezi inainte de a ti le colora, acum impaca-te cu ideea. iar ai tai, o data ce ti-au dat permisiunea, trebuie sa-si asume asta. iar daca esti minora si ai facut asta fara permisiunea parintilor, de asemenea ei trebuie sa-si asume faptul ca educatia lor a dat gres.

| alexicutzik a răspuns:

Vopseste-te.ia-ti culoarea parului tau si vopseste partea respectiva happy