| VreauSaAfluMaiMulte a întrebat:

Problema Sexuala!
Deci.In urma cu ceva timp (1 an) eu am facut sex cu o fata. si ea nu mai era virgina, dar eu eram. si eu cred ca inca mai sunt virgin.
Adica nu a curs sange si nu m`a durut penisul in timpul actului sexual
Voi ce credetithinking mai sunt sau nu virgin?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Simpatic nick-ul tau,dar problema ta nu e sexuala ci virtuala,se reduce la o simpla cautare pe net.
Pentru ca esti o persoana superioara si cautatul pe Google iti repugna,afla ca virgin nu mai esti din clipa in care ai avut primul contact sexual.
Frenul(popular,ata) la baieti,nu este echivalentul himenului la fete si nu se rupe la primul contact sexual.
Exista barbati care sunt casatoriti,au copii si continua sa aiba frenul pe intreaga perioada a vietii lor.
Ruperea frenului nu inseamna dezvirginare,discutiile de cartier sau cu amicii te-au dus la o parere gresita!
Frenul poate fi mai gros sau mai subtire,depinde de la organism la organism,depinde in primul rand,deci,de consistenta lui,daca se va rupe sau nu.
Pe urma,daca are o consistenta mai fragila, te poti astepta sa se rupe la un contact sexual unde lipseste lubrifierea sau e insuficienta.
Foarte bun raspunsul lui @Azµre, te lamureste extrem de bine si direct!
In concluzie, poti da lectii celorlalti, virgin NU mai esti!

| Navros a răspuns (pentru greece12):

A fost un raspuns general si scurt happy cel putin din partea mea. poate ca lipsa de informatie. ca eu am raspuns fara sa ma uit pe google happy ca majoritatea dintre voi happy

10 răspunsuri:
| ingerdraq a răspuns:

Normal nu mai esti virgin ca ai intretinut o relatie sexuala. Penisul o sa te doara si o sa curga sanga atunci cand se va rupe "ata". Ea nu se va rupe usor. Poate se va rupe la un contact sexual mai dur, cu o fata virgina sau un act sexual anal.

| Azµre a răspuns:

Fals! Ruperea aței este un mit! Adevărat se poate rupe în urma unui contact dur lipsit de lubrifiere, cazuri în care ața este subțire, se poate întinde/rupe! Ruptul aței nu dovedește faptul că tu numai ești virgin, este un mit! Virginitatea se pierde atunci când întreții primul act sexual! La băieți virginitatea este doar din punct de vedere psihologic nimic mai mult. Odată ce ai avut relații sexuale fie ele orale, normale sau anale, ca băiat ți-ai pierdut virginitatea. Deosebirea față de fete este faptul că ele au himen, care se rupe la primul contact, sau sunt cazuri în care femeia nu a întreținut niciun act sexual și l-a avut rupt, sau are un himen elastic și nu se rupe de prima data! Așa că numai asculta în gura la toți că ața trebuie să ți se rupă, este o prostie.

Răspuns utilizator avertizat
| Navros a răspuns:

Normal trebuie sa ti se rupa frenul dar de obicei ramane intact happy deci teoretic nu mai esti virgin ca doar ati facut-owinking

| Azµre a răspuns (pentru Navros):

FALS! Frenul nu trebuie să se rupă!

| GoguSteriade a răspuns (pentru Navros):

Ori e normal, ori de obicei ramane intact? Nici nu stii ce vorbesti.

| Navros a răspuns (pentru GoguSteriade):

Eu zic sa mai citesti odata ce am scris happy

| Gelas a răspuns:

Eu cred ca esti idiot.

| Navros a răspuns (pentru Gelas):

Probabil dar cand ma uit in jur ma calmez happy