| mirella17 a întrebat:

Pt cei din Bucurestibig grin
Weekend`ul viitor o sa mergem (de la AB) intr-o excursie de 3 zile la Buc.
ce obiective turistice am putea vizita?
(in afara de Palatul Parlamentului, muzeul Antipa si Arcul de Triumf)
>Fundabig grin<
scuze.categ.big grin

Răspuns Câştigător
| liviu89 a răspuns:

Farmacia de la unirii, e foarte frumos acolo, gara de nord, acolo poti intalni foarte multi oameni, dupa ce ti ai cheltuit banii poti sa mergi in aeroport sa iei taxiu de acolo sa te jumuleasca de bani, dupa ce te ai plictisit de taxiu si scumpa aglomeratie din Bucuresti de care te indrageti foarte repede, ia metrou, astepti juma de ora pana vine, si gata excursia...