| AdePoli a întrebat:

Pt Fete: Ce cadou ati vrea de ziua indragostitilor? Funda...
nu stiu ce cadou sa ii fac iubitei mele... big grin

Răspuns Câştigător
| Ingerash a răspuns:

Un trandafir rosu sau un ursulet de plus cu care sa doarma si sa ii aminteasca mereu de tine sau un lantsor sau bratara, oricare dintre astea ar fi un cadou minunat pe care si l-ar dori orice fata

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sincer? O cină romantică!
Pa, pa.

| Emma a răspuns:

Un inel si sa-i spui ca ai vrea sa fii cu ea mereu :X

Pt mine sincer ar fi ceva de visss day dreaming

| showtime1 a răspuns:

In general, unei fete ii place un trandafir rosu. Dar depinde si de tip, tipul ei de a fi si asteptari de la persoana pe care o iubeste.

| Sheridanx a răspuns:

Poti sa mergi pe chestiile materiale.parfumuri, haine, bijuterii, ursuleti etc.
Sau poti sa alegi ceva mai sentimental ( eu as prefera asta) big grin. Flori si o seara petrecuta in 2, facand ceva special. Gateste mancarea ei preferata sau macar incearcahee hee. Scrie-i biletele pe care sa scrii ceva ce doar voi stiti, cum va alintati, ce inseamna ea pentru tine etc., ascunde-le prin casa si pe parcursul serii fa in asa fel incat sa le gaseasca ( ex.: pune unul unde tii paharele si roag-o sa aduca 2big grin ). Daca te pricepi (sau nu) fa-i portretul big grin...

| Kerli a răspuns:

Un buchet de crini si o cutie cu ciocolata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la urma gestu` conteaza

| enigma_5115 a răspuns:

Pai poti sai iei bijuterii, parfumuri, si alte chestii de fete
dar mie mi se pare mai potrivit sai dai un buchet de trandafirii roshi si sa-i spui ca ea inseamna totul pentru tine(baftabig grin)

| crinutza_8429 a răspuns:

Cred ca сel ma important este sa fii cu ea in aceea seara! poti sau aduci flori, ciocolata si deja depinde de chit timp va intilnitzi...