| larry_6465 a întrebat:

Pt fete... Ce va atrage la baieti?

Răspuns Câştigător
| Byencutzz a răspuns:

In primul rand ochii:X de obicei asta e arma mea pentru baieti whistling
Si altceva ar cam fii felul lor adica cum vorbesc cu o fata ( cel putin pe mine ma scoate din toti pepenii sa zica un baiat : "fa". nu mi s-a int dar vai de gura lui daca e sa zica vreodata blushing
Cat despre ce ma atrage: ochiiblushing, igiena ( tin sa spun si asta ca stiu eu niste baieti de... aoloXD ) si restul vine de la ei cand esti baiat trebuie sa stii cum sa te comporti cu o fata happy si fara sa vrei ii arati calitatile si fara sa va dati seama intre voi se formeaza ceva special
Bun, in cazul de fata trebuie sa fie si o fata mai speciala nu ultima zdreantalaughing... scuzati cuvantullaughing
Ca baiat trebuie sa stii cum sa vorbesti si cum sa te comporti in fata unei fete happy ( asta e parerea mea)

11 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ca sa fiu sincer, ar fi cateva chestii, nu multe.
Pentru mine conteaza foarte mult aspectul fizic, deci sa fie ingrijit si sa arate bine din punct de vedere fizic, iar moral, sa aiba ceva in cap, sa stie sa vorbeasca si cu mine si cu oricine si sa stie sa se comporte.
Ce ma atrage in general? Pe mine de regula ma atrage frumusetea. Dar dupa aceea ma face sa ma retrag prostia.(in unele cazuri, nu toate)

| Daysukki a răspuns:

Oare? pai sunt de sex opus noua(fetelor ) si de aceia ne atrage. dar bine ca nu numai asta conteaza. de ex. pe mine ma atrage la un baiat foarte mult umorul, zambetul, felul lui de a fi. ma atrag baietii care nu sunt timizi dar nici perversi. depinde fiecare cu gusturile lui. aaa si am uitat sa mentionez, pe mine ma artag ochii lor love struck

| Ea12345 a răspuns:

Simtul umorului, felul in care are grija de o fata si nu in ultimul rand, felul cum arata.

| inna a răspuns:

Inainte de toate, inteligenta si aspectul fizic ingrijit.

| AndaAndore a răspuns:

Pe mine totul. Adica nu pot sa spun sufletul, inteligenta. Pentru ca cine spune asta, mai mult ca sigur, o spune decat de ochii lumii. Pe mine ma atrage aspectul fizic, dar nu numai. Dar trebuie sa fie si el cat de cat acceptabil din punct de vedere fizic. Ca degeaba are un suflet de aur si o inteligenta nemaintalnita laughing Ca pana la urma, cand iesi cu el in oras [dau un exemplu] nu trebuie sa-ti fie rusine cu el. Dupa parerea mea, degeaba ai un prieten inteligent, daca aspectul lasa de dorit. Conteaza si inteligenta, normal, pentru ca degeaba e el frumos de pica, daca in cap n-are nimic si scoate cate`o perla. Intr`un cuvant, trebuie sa aiba cate`un pic din toate :d
Numai bine:*

| lavyBandB a răspuns:

Primul lucru care imi atrage atentia asupra unui baiat este ciocul. Daca are cioc imi straneste interesul sa. l studiez mai mult. Dupa aceea vin ochii, infatisarea, comportamentul si asa mai departebig grin

| alina_7878 a răspuns:

Comportamentul si felul cum imi vorbeste
la felul cum arata ma atrag ochii si fundul big grin

| Maria002 a răspuns:

Hey!
Pe mine ma atrage cel mai mult la un baiat:
-simtul umorului;
-bineinteles daca e frumos;
-sa nu fie PROST sau VULGAR (urasc vulgaritatea chiar daca nu pare);
-sa fie destul de slabutz;
-ochii:X;
-parfumul lui;
Asta a fost opinia mea. Sper sa te-am ajutat un pic.
ByeZzz:*

| EVA_7591 a răspuns:

Ochii, privirea, sufletul si aspectul fizic

| AbC_4616 a răspuns:

Dupa parerea mea, un baiat trebuie sa arate bine, dar conteaza si comportamentul lui si sa fie fidel.

| Evileye6 a răspuns:

Felul lui de a fi si de a se comporta si aspectul normal.