| andra95 a întrebat:

Ce va atrage mai mult la un baiat(pentru fete) sau la o fata(pentru baieti)?

20 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Sinceritatea, increderea reciproca si devotamentul sint cele mai importante lucruri care ne atrag la ambele sexe.

cami
| cami a răspuns:

Diplomatul laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pe mine ma atrage sinceritatea baiatului, felul lui de a fi, comportamentul, ochii lui, zambetul, privirea si aspectul fizic (Sa arate cat de cat binelove struck)

| Mya a răspuns:

Pt o prima impresie, un fizic placut, apoi ceea ce ma va tine langa el ar fi simtul umorului si sa fie un gentelman big grin ...imi place sa fie atent la detalii si sa ma trateze ca pe o mica printesa...batting eyelashes

| M.J. a răspuns:

La un baiat:sinceritatea, increderea...

| BUBULINA a răspuns:

Mai scutiti-ma baieti atata cu sinceritatea voastra
ce atata sinceritate, ca daca va spune o fata ca ati venit la intalnire cu pantofi murdari, ca va miroase gura, sau ca aveti camasa calcata intrati in pamant de rusine si va mai si suparati aiurea
acum sa iti raspund si eu
pai sufletu conteaza ca ala e cel mai important

nu fizic, nu sinceritate, nu banii!
Daca e frumos pe dinauntru e frumos si dinafara

| BUBULINA a răspuns:

Scz vroiam sa spun camasa necalcata

| BUBULINA a răspuns:

@DarkjoceR tot aia e laughing

| cooola a răspuns:

Pai in primul rand sa fie curat in ureche, sa miroasa frumosbig grin.(intelegi u) sa aiba sosetele albe... ochi, parul, ...sinceritatea...sa aiba simtiul umorului...sa nu fie plictisitorhee hee.sa fie mai nebunbig grin...tupeist.si cunoscuttongue

| msgirl a răspuns:

Tot ce miar plc la un baiat ar fi... sa ma inteleg bine cu el... evident... sa arate bine... evident big grin ar fi perfect :X:X:X big grin

| cristina_4037 a răspuns:

Pe mine ochii, adica prima oara ii observ ochii, dupaceea mainile si restul...

| cristina_4037 a răspuns:

Ba nu, el se refera la faptul ca sa fie mitomana, sa minta doar ca sa se dea mare, sa fie importanta si sa fie in centrul atentiei.

| DarKJoKeR a răspuns:

Sinceritatea, increderea, inteligenta, seriozitatea[atunci cand e nevoie], intelegerea, amuzamentul, maturitatea, decentza, talentul, fidelitatea.Fizicul nu prea conteaza pentru mine. Dar in mare as prefera sa fie draguta:p. Poate pare ca cer prea multlaughing. Dar am gasit fata care le are pe toate, si inca multe altele:X

| DarKJoKeR a răspuns:

@bubulina
Nu ma refeream la genul ala de sinceritate. Daca as fi spus ceea ce zici tu, spuneam ca vreau sa fie directa...Cand zic sincera, ma refer sa nu minta. Urasc cand ma minte cineva, si nu am suportat niciodata minciuna.Accept orice atata timp cat nu minte si e sincera cu mine.

| eu_3271 a răspuns:

Dpdv fizic in primul rand sa fie ingrijit; sa aiba o fata draguta, dragalasa si sa fie slab. Sa fie elegant si aici nu ma refer la haine ci la modul in care se comporta. In rest conteaza sa fie destept, de incredere, amuzant.
Ar fi multe de spus...

| antonemarian a răspuns:

PAi ar fi in primul rand, sinceritatea. Dar pe langa altele ar mai fi: corp=atletic, sani=misto si restul ce trebuie sa aiba o fata frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinceritatea! nu conteaza ca premianta si are parintii miliardari! asta conteaza! sin ce ri ta tea! dar multa lume nu stie cu ce se maninca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi eu cred ca la un baiat e important sa arate cat de cat bine...sa destul de cunoscut...si cel mai important e sa te placa asa cum esti...cine vrea sa vb id teea_lugoj_95... app sunt din tg jiu

| teea_2182 a răspuns:

Poi eu cred ca la un baiat e important sa arate cat de cat bine...sa fie destul de cunoscut...si cel mai important e sa te placa asa cum esti...cine vrea sa vb id teea_lugoj_95... app sunt din tg jiu

| raluk_6749 a răspuns:

Poi....cum se comporta cu mene...cum se comporta cu toate fetele...sa fie haios...