| blackkrose a întrebat:

Ce ii atrage mai mult pe baieti la fete? cum trebuie sa fie o fata pentru a atrage un baiat?

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Eu o sa fiu mai rau... Pt mine conteaza cel mai mult fata unei fete. Poate sa n-aiba sani, fund, si poate chiar sa fie plinuta tongue Daca nu are o fata draguta, sau cu caracter... nu prea ma uit la altceva. Apoi neaparat, trebuie sa nu fie 'varza". "varza" inseamna (proasta, cu nasul pe sus, fara simtul umorului, cu idei de pitzipoanca). Daca arata binisor si nu e varza, dar totusi nu e prea desteapta, nu-i problema prea mare, ca o cresc si o educ eu tongue Apoi trebuie sa aiba niste ochi frumosi. Nu culoarea conteaza cel mai mult, ci sa fie frumosi, adica sa fie "adanci" si "sinceri". Urmatorul nivel il constituiesc sanii si fundul. Sanii sa fie cel putin normali, nu sunt mofturos. Un fundulet generos si ferm este un plus (UN PLUS MARE DE TOT laughing) ). Sper sa nu ma faceti "naspet" cu atatea mofturi tongue
A da. si ar mai fi ceva. Sa stie engleza destul de bine cat sa nu se uita la filme cu subtitrari d-alea. Cand le aud ca ma intreaba "Da' subtitrare nu iei?" mi se ridica parul in cap! tongue
Numai bine, Shin.

26 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Educatie, caracter, bun simtz, frumusete, inteligenta = in ordinea pusa; am vorbit numai in numele meuwinking

| lia a răspuns:

Asa cum a spus Grim, a spus foarte bine, cu padurea neagra sub brat si pe picioare laughing rolling on the floor

| lia a răspuns:

Mai baieti dar eu am alte calitati, am un suflet bun laughing rolling on the floor

| lia a răspuns:

Mai baieti, voi chiar va agitati ca un Pepsi degeaba, daca m-ati cunoaste ati sti adevarul despre minehee hee
Glume face oricine doar nu credeti ca a dat firma de bicuri faliment? laughing rolling on the floor
Si chiar daca ar fi asa, exista alte metode tongue

Shin
| Shin a răspuns:

@lia: Ce ai descris tu acolo... cred ca e kriptonita mea laughing Imi moare si "echipamentul" cand vad asa ceva. mai ales partea cu axila laughing)
Shin

| Shin a răspuns:

Deci. despre asta vorbim?

http://rufadas.com/wp-content/uploads/2007/05/hairy-girl.jpg
Shin :)))))

Shin
| Shin a răspuns:

Pai tocmai spuneam... e kriptonita mea... daca vad asa ceva... imi moare instalatia tongue
Shin

| Shin a răspuns:

@lia, evident ca si noi glumim tongue Stim ca nu ai probleme cu... "gazonul" tongue
Shin.

Janina
| Janina a răspuns:

Naturaletea tongue

mlm
| mlm a răspuns:

Naturaletea, spontaneitatea, inteligenta, bunul simt si la urma frumusetea.

| JustMeFlory a răspuns:

Ehh.sunt tocmai buna pentru shin si pentru grimrolling on the floor... sper ca nu va deranjeaza faptul ca sunt blondalaughinglaughing

| dreamerlainen a răspuns:

Frumusetea e ceva subiectiv. Fiecare baiat are coordonatele lui in ceea ce priveste aspectul fizic.
Pe langa aspectul fizic, mai sunt insa si alte lucruri extrem de importante.
Pe mine ma atrage atitudinea, privirea si zambetul la prima vedere. Apoi, dupa ce iau contact cu ea, ma poate atrage felul ei de a gandi, felul de a se comporta.

| Wtf9000 a răspuns:

Mie imi plac fetele cu par pe picioare.

| raidu2004 a răspuns:

Pe mine unu ma atrag fetele vesele care nu sunt cu nasul pe sus si evident aspectul oricine zice ca aspectul nu conteaza minte.

| andreea89 a răspuns:

Exact ca minebig grin......glumesctongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cu cât o fată este mai feminină cu atât un băiat se zăpăcește după ea.
Un parfum ușor dulce-oriental, un machiaj subtil, ținută vestimentară cu bun simț cu culori deschise, mersul legănat, vorba dulce mult aduce, și celelalte atu-uri pe care numai o fată inteligentă știe să le pună în valoare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Feminitatea, inteligenta, aspectul fizic, si ma opresc aici sa nu creada anumite persoane ca as fi capricios. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti o bruneta frumoasa cu parul lung si cret...sanii medii...pe mine ma atragi sigurlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naturaletea.adica frumusetea naturala. nu pictata, fardata, vopsita.astea de la 45-50 de ani incolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intregul, ceeace se vede si ceeace nu se vede. Infatisarea, sufletul, inteligenta, bunul-simt, candoarea, inocenta, bunatatea, rautatea, multe, multe, multe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Padurea trebuie defrisata sa nu adaposteasca paianjeni si lilieci. Cum ar fi sa dai prelata la o paret si vuuum! Sa iasa ditamai jungla din care sa zboare niscai lilieci rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lia e perfect, dar asta nu te stinjeneste cind folosesti coasa sa mai scurtezi gazonu de pe piciore, sau drujba sa tai spicele de pe muntele lui Venus rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shin sper ca nu asa vrei sa arate femeia rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o fata dupa mine.
Trebuie sa aiba sclipirea aia in ochii. mie`mi plac fetele cu ochii verzi nu grase nici slabe, medii. Sa aiba fundulet si sani.
La mine nu conteaza sa aiba buze nu stiu d care si nas mic sau mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa fii aranjata...cat decat... unii baieti vor sa stea cu o fata pentru corpul lor. in nici un caz k o place pe fata. iar altii pentru cum arati.

| DanielOKEY a răspuns:

1 igiena
2 machiajul
3 atitudine pozitiva
restul nu conteaza