| Narfundo a întrebat:

Pt fete:Cum va place sa fiti privite de barbatul ales? Ura, ciuda, calm... ochi de soimlaughing.

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

Cu dragoste tongue

FantaSZy.

13 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Calm...intelegere.
nu vreau sa aiba nervi cu mine, ma face sa ma simt inutila, ca il deranjez, daca se enerveaza cand vorbeste cu mine.

| Malvina24 a răspuns:

Cu afectiune si tandrete...

| Zady a răspuns:

Eu nu ma bag

| Rukhsandra a răspuns:

Cu dragoste...

| VodkaCoca a răspuns:

Hmm, ura s'au ciuda in nici un caz, imi place cand ma priveste cu ochii aia dulci love struck, si imi da de inteles ca are chef laughing)) cu privirea aia seducatoarebatting eyelashes ahh laughing.

| Foxilikkkă a răspuns:

Provocator, ca un leu cand isi vaneaza prada!rolling on the floor)

| Meryem027 a răspuns:

Cu tandrete, cu dragoste :X

| LittleDreamer a răspuns:

Calm, cu draglove struck

| ancutsa410 a răspuns:

Calm

| TEIRAU a răspuns:

Pot sa ma bag si eu? tongue orice fata vrea sa fie privita cu oki de soim da nici una nu recunoaste... hai domnisoare recunoasteti!

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim!!!:D a răspuns:

Cu dragostee love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calm.