| alexionut45 a întrebat:

Salut intrebarea asta este pentru fete:Cum va place sa arate un baiat slab,gras, musculos sau mai grasut si cu muschi.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plin de mușchi și chel, sau nu, cu păr, deși nu contează, masiv să fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa afli daca le plac fetelor de tine?

| Madayna a răspuns:

Sa fie mai masiv, nu neaparat gras sau cu o gramada de muschi.

| Florenta16 a răspuns:

Sa fie slabut, poate si un pic plinut, dar nu sa ii curga slana pe el, sa aiba putini muschi, dar sa nu fie culturist, in asa fel incat daca eu cad, sa ma poata ridica, si cu care sa ma mandresc cand merg pe strada de mana cu el!

Răspuns utilizator avertizat
| SimonaQs a răspuns:

Cel din imaginea ta de profil e perfect. Exceptand tatuajele alea.

| TheDarkestBeauty a răspuns:

Pai nu stiu cum arata in viziunea mea dar iti pot spune cum arata iubitu actual cas foarte multumita:Cu muschi dar nu genul sa plesneasca asa cat trebuie sa le fie frica celor ce se iau de mine tongue cam pe la 1.80, par negru scurt si ochii verzi