| Bariel a întrebat:

Pt fete, este confortabil pentru voi cand partenerul vostru se joaca cu pepenii vostri in timpul sexului?

9 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

La astfel de intrebri iti raspunde mai bine chiar o farmacista daca e asa de greu sa ajungi la doctor. Pot fi multe cauze.

| Bariel explică:

Da, ar trebui sa-mi fie rusine! Am intrebat asta deoarece e mai usor pe TPU ca in viata reala, ai vrea sa ma duc pe strada si sa intreb fiecare fata in parte care imi iasa in cale?

| Superior a răspuns (pentru Bariel):

Da.
Poate te faci cu animal de companie.

| ceafostodata a răspuns:

Nu.

| Anonim2136493 a răspuns:

Da! Este chiar dublu de excitant dacă ii masezi și sfârcurile. Dar ai grijă să nu o strângi prea tare laughing

| ljlfj a răspuns:

Nu voi rasp la aceasta intrebare dar din motive personale te rog sa mi răspunzi la intrebare și mie m-ar ajuta

| Bariel explică (pentru ljlfj):

Cum vrei sa ti raspund ca nu sunt femeie, dar totusi mi ai dat o idee nebunatica

| ljlfj a răspuns (pentru Bariel):

întrebarea mea e dacă de zilele de nume sa da de băut

| ljlfj a răspuns (pentru Bariel):

Poți te rog frumos sa răspunzi e urgent