kratos
| kratos a întrebat:

Ce pozitii practicati in timpul actului sexual? Cat timp rezista la voi un act sexual? Si intrebare pentru fete cate orgasme ati avut maxim intr-o zi? Sunteti multumiti de partenerul vostru?

12 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

1. pozitii:nu stiu cum se numesc dar stiu sa le folosesc. laughing
2. timp: depinde de starea pe care o am, de la "o partida" la cateva ore de sex salbatic.
3.maxim: 4, din fericire am gasit partenerul perfect.
4.multuita? super multumita, nu voi lasa sa-mi scape niciodata asemenea bijuterie. big grin

| Barajag a răspuns:

Pozitia care ma face sa-mi dau drumul la nesfarsitbig grin...eu deasuprahappy...orgasme am avut mai mult de 3 intr-o zi si da sunt multumita de partener atata timp cat sunt fericita...

kratos
| kratos explică:

Am foarte mare imaginatie si practic destule pozitii cu partenera mea dar eram curios si de experientele voastre.

| cami_6226 a răspuns:

Nu exista un numar anume, dureaza in jur de o ora cu introducere cu tot, am avut 5 orgasme intr o zi, adica 24ore si sunt foarte multumita de partenerul meu.

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Multe vr sa stii laughing

| mami a răspuns:

Da ce vrei sa le invetzi de la noi, cumpara-ti carti si le invata daca tu nu ai imaginatzie

| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a răspuns:

1-nu imi place sa practic pozitii in timpul actului sexual
2-injur de 30-45 maxim
3-injur de 3-4 in 12 ore
4-multumita? foarte multumita

| sebastian_7562 a răspuns:

La intrebari din astea sa tot raspunzi la ore de genu asta...laughing "Misionarul". laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca m-ai prins intr-un moment de sinceritate si o sa-ti spun : 1 Practic orice pozitie imi ofera placere mie si partenerului
2 Durata actului sexual variaza in functie de stare, poate sa dureze 15 minute sau poate dura 1 ora.
3 Intr-o zi cred ca am avut maxim 2 orgasme, cred, nu mai retin exact.
4 ...se poate si mai bine laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa manual cam toate dar multe inventate SUEDEZU CRISTYAN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca barbat eu sunt multumit de mine cat si de ea numa deranjeaza decat un singu lucru daca ma uit chiar si din greseala ejaculez mai repede in rest ma pot abtine foarte mult

| anonim_4120 a răspuns:

Raspunsul meu nu tine de intrebarea pe care ai pus-o tu. dar as vrea sa te intreb ceva daca ai putea sa imi raspunzi.Mam dezvirginat si a 2 zi am vazut ca imi atarna ceva ca un fir de ata da mult mai gros, ce este? si ce se intampla cu el?