| anonim_4396 a întrebat:

Pt fete: Preferati ca baiatul sa va introduca tot penisul in vagin?
Pt baieti: Preferati sa intoduceti tot penisul in vaginul fetei?
Scuzati-ma daca nu va comvine aceasta intrebare personala

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu stiu ce baiat s-ar putea abtine sa nu foloseasca intrega lui "zestre" si nu stiu ce femeie s-ar declara multumita cu niste bajbaieli anemice,in loc de o partida completa de sex!
Deci, ori tot, ori nimic!
De altfel, cand esti mort de foame, e imposibil doar sa gusti...
happy

| OnuOnulică a răspuns:

Prefer să citesc o carte bună de cât să fac asta.

| hp8510p a răspuns (pentru OnuOnulică):

Haaa! Gayyyy

| NameHarris a răspuns (pentru OnuOnulică):

Esti gay?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru hp8510p):

Un om care citeste o carte e gay?
Mori!

| anonim_4396 explică (pentru hp8510p):

Avand in vedere ca marimea-i primordiala si ca sentimentele cad pe locul doi, cine-si mai permite sa bage decat juma' din aia 10 cm?

| neutrino a răspuns:

Daca are loc, da!

| Holiday a răspuns:

Practica a demonstrat ca alternarea penetrarii profunde cu cea mai putin profunda are efectele cele mai bune.

Tu cum preferi?

| Mussette a răspuns:

Daca esti baiat, n-ai sa satisfaci niciodata o femeie, daca faci doar pe jumatate.
Iar daca esti fata, cu siguranta iti va placea tot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care e rostul intrebarii?

Răspuns utilizator avertizat
| 3v3nt a răspuns:

Normal ca pentru ambele parti e bine cu tot pensiul, e o placere mai mare. Ori vrei sa simti ca faci ori vrei sa te gadile?

| iBbn a răspuns:

Tu cand mananci o prajitura, mananci decat jumate din ea