| cccristi a întrebat:

Ptr fete.Va uitati la fundul unui baiat? Stiu multe fete care zic ca da, voi va uitati? fiti sincere, chiar sunt curios (nu cred ca e la categoria buna, dar asta e)

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,depinde de fiecare fata...eu una, sincer nu prea am bagat de seama acest aspect.Pt mine alte lucruri ma intereseaza la un baiat, nu fundul in mod special.Nu e un criteriu de alegere a unui baiat si nici nu imi atrage privirea,sincer,dar am auzit multe fete care zic,mama ce fund are ala,etc.
Acum depinde,eu de obicei cand ma uit prima oara la un baiat,ma uit daca e curat,la vestimentatia lui, apoi la fata lui, dupa aia la corp.

| andrada a răspuns:

Sal!
Nu eu nu ma uit. Adc ma atrage altceva la un baiat nu fundu' laughing

| Aliutza a răspuns:

Uneori da.

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Pai sincer, nu prea ma uit.decat la fundu' lu iubitu'meu XD laughing

| MyChemicalRomance a răspuns:

Sincer putin blushing big grin

| fyfy3 a răspuns:

Este stupid desigur ca nu!

| stefanutza27 a răspuns:

Bineinteles ca nu.

| visatoarea01 a răspuns:

Nu ma uit, pentru mine conteaza ffff putin

| amc a răspuns:

Da...mie una mi se pare sexylaughing)