| cccristi a întrebat:

Ptr fete.Va uitati la fundul unui baiat? Stiu multe fete care zic ca da, voi va uitati? fiti sincere, chiar sunt curios

Răspuns Câştigător
| Angiutssa a răspuns:

Da,ma uit.Si multi nu inteleg de ce.Mie mi se pare o parte importanta a corpului, chiar si la baieti.Cui ii place un baiat cu fundul extrem de plat? Aproape niciunei fete.Cui ii place un baiat cu fund de fata? Aproape niciunei fete.Acum sa te intreb si eu ceva.De ce se uita baietii la fundul unei fete?

6 răspunsuri:
| Angiutssa a răspuns:

Uite,vezi,asa le cade si fetelor privirea.Mai ales cand intalneste un fund bun.Ideea este ca acest "fund bun" sa se continue cu niste coapse frumoase, proportionate cu gambele.In caz ca dupa fundul bun urmeaza doua bete... fundul nu mai e atat de bun.Trebuie sa fie un echilibru intre toate partile corpului, nu trebuie sa fie neaparat perfecte, atata timp cat sunt proportionate.

| AbcElly a răspuns:

Hei Cristi! oarecum masi uitalaughingda nu ca ar fi important, doar ca nu am ce face, da tu te uiti la fundul fetelorsmugsmugsmug?

| cccristi explică:

Eu sigur ca ma uit la fundul fetelor, nu stiu exact de ce, pur si simplu imi cade privirea acolo rolling on the floor

| simo4angel a răspuns:

Daaaaaa laughing

| SunshineGirl a răspuns:

Da,dar doar din amuzament.Nu este un lucru care sa conteze foarte mult daca tipul imi place cu adevarat tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer eu nu=]]