| Kat123456 a întrebat:

Pun aceasta intrebare pentru o prietena deoarece m-a rugat mult! acum catva timp unui baiat i-a placut de ea dar ea l-a cam respins iar acum ei ii place de el dar el nu vorbeste foarte mult cu ea nici macar nu a observat! voi ce sfaturi i-ati da sau ce i-ati spune sa faca(eu deja am epuizat toate sfaturile). Astept raspunsurile voastre! Mz anticipat

2 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Exact ca minestraight face si eu am patit la fel,insa mi-am vazut de treaba si am stiut ca ceea ce mi s-a intamplet am meritat-o cu varf si indesat pentru ca si eu i-am ffacut la fel,l-am lasat in pace, mi-am vazut de treaba, nu mi-am pierdut timpul si am gasit un baiat pe care-l iubesc cu toata fiinta mealove struck
Funda? big grin

| FirstState a răspuns:

Lasa sa incearce sa vorbeasca pe net cu el!