| Evellina a întrebat:

Daca pun o prietena sa intrebe un baiat daca ma place si prietena nu ii spune ca eu am pus-o sa faca asta. Ar fi sanse ca baiatul sa isi dea seama ca eu am pus prietena sa faca asta? Va rog am nevoie de sfaturile voastre

8 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

De ce sa pui pe altcineva sa faca ceea ce ar trebui sa faci tu? Prietena asta, n-are nimic de castigat, deci te poti astepta sa te "tradeze". In schimb, nu mai bine este sa-l intrebi tu [?], sau daca iti este prea rusine [ teama de a te respinge], iti poti da seama prin semne, limbaj, limbagul trupului.

| Paywa a răspuns:

O sa-si dea seama.

| bb_9337 a răspuns:

Daca sunteti prietene foarte bune si stati mai tot timpul impreuna eu cred ca si-ar da seama. incearca doar sa nu va vada impreuna prea des.

| Mia a răspuns:

Logic...cine altcineva in afara de tine ar fi interesat sa o faca? O sa-si dea seama. Dar priveste partea buna a lucrurilor:poate si el te place dar ii e teama sa nu-l respingi; asa poate isi face mai mult curaj si face el primul pas... Good luck!

| HellGirl4EverInHell a răspuns:

Oricum va realiza ca esti dragalasa si ca ar merita sa te placa...in mare da ar realiza dar nu 100%tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar fi o idee buna pentru ca, el nu ar marturisi niciodata asta altcuiva in afara de tine...sa nu faci asta

| Gandacelu a răspuns:

Daca baiatul a observat ca il privesti altfel sau ceva de genu s-ar putea sa banuieasca ceva ceva...eu asa am facut acum un an cum vrei tu sa faci si m-am ales cu raspunsul ca stia deja straight face

| DeeaSexyGirl a răspuns:

Kam da ...Baietii nu sunt prosti chiar daca par
sau poate ca nu si-ar da seama
depinde si ce minte are acel baiat
succesbig grin