| revelatia2003 a întrebat:

Pun o intrebare care cred ca s-a mai pus si care isi are raspunsul de la sine... dar vreau sa ma conving suta la suta:oare la toti dintre noi ni s-a intamplat ca, intr-o relatie pe care am avut-o, partenerul (sau partenera) sa ne insele cu altcineva?

Răspuns Câştigător
| MititiCa a răspuns:

Buna,
In relatiile serioase pe care le-am avut, nu mi s`a intamplat, cel putin nu am aflat. Dar in relatiile care tineau in jur de cateva saptamani, mai auzeam ca a fost cu nu stiu cine, dar sincer nu`mi pasabig grin.
Numai bine:*!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat, cel putin deocamdata.

| KostyCool a răspuns:

Da,s-a intamplat.

| Barbiii a răspuns:

Clar Da

| ionel6543 a răspuns:

Da
mie mi s-a intamplat