| EuCuTine a întrebat:

Sa zicem ca este un sondaj dar mai mult asa curiozitate. Cand ati facut sex s-a intamplat ca voi sau partenerul sau partenera sa faca ceva funny, neobisnuit sau deranjant? Sau au intrat parinti peste voi cand erai in "actiune"? Dau funda pentru raspunsul care ma face sa rad...

2 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Prima data a fost una dintre cele mai tari partide de sex pentru mine, nu la mine, singuri si am avut timp, da, a fost salbatic.pa

| leonardo a răspuns:

Eu am patit una tare: faceam sex, ea s-a basit iar eu m-am **** pe mine de ras. Noroc ca suntem amandoi scatofili. Sper ca te-am luminat.

Ce intrebari de ****... ( eee? am si ramas in aceeasi tema )