| EuCuTine a întrebat:

Sa zicem ca este un sondaj dar mai mult asa curiozitate. Cand ati facut sex s-a intamplat ca voi sau partenerul sau partenera sa faca ceva funny, neobisnuit sau deranjant? Sau au intrat parinti peste voi cand erai in "actiune"? Dau funda pentru raspunsul care ma face sa rad.

Răspuns Câştigător
| Xpert a răspuns:

La mine s-a intamplat sa ca partenera mea sa aiba o sora geamana... cand ieseam din pat si ma duceam la bucatarie sa iau ceva dadeam peste aceiashi persoana laughing am facut dragoste in bucatarie iar cand m-am intors in dormitor era aceiashi fata insa si ea vroia sa facem sex insa eu eram uluit : " ce mai vrea de la mine" eu m-am pus in pat si am adormit... ea s-a suparat dar peste 2 ore mah trezesc si incepem o partida lunga de sex. dimineata mah trezesc si prietena mea imi face cunostinta cu sora ei. mi-am dat cu palma peste frunte si ea m-a intrebat ce e?
nimic nimic
ele nu stiau ca eu m-am culcat cu ambele dar norocul meu laughing
m-am despartit pana la urma de ea cand a aflat dar a fost o noapte lunga si plina de nebunii laughing

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, cel mai funny a fost ca nu am ajuns eu la orgasm si am plecat cu ceva nervi de la ea pentru ca veneau parintii m-am chinuit jumatate de ora si in zadar.

| Pissy a răspuns:

Da. Faceam sex cu prietenu` meu si la un moment dat imi luase telefonul` sa`mi citeasca mesajele. rolling on the floor)))). i-am spus ca ma deranjeaza si l-a pus la loc. big grin

| Pissy a răspuns:

Ultima data mi se blocase cureaua la blugi si s`a chinuit 15 minute s`o desfaca. laughing)

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Mie mi sau intamplat cateva faze funny dar nu imi vine nici una special in minte pentru mine toate au fost amuzante deoarece la monentul respectiv am ras de fiecare, dar o sa iti zic 2, una s-a intamplat cand cand am vrut sa experimentam cateva pozitii noi dar s-a intamplat ca una sa nu ne reuseascalaughing (pff si acum zambesc) asa deci era o pozitie pe scaun ceva complicatlaughing (pfff doame zici ca ieri am trait faza) asa si s-a asezat el pe scaun dar cand m-am pus si eu peste nu stiu cum sa inclinat intr-o parte si am cazut am2laughing cazatura nu a fost dureroasa dar faza era de tot rasul mai ales noi ne-am amuzat deoarece eram protagonisti, si a 2a faza s-a intamplat la tara eram in vizita la bunici lui si nu aveam voie sa dormim in aceiasi camera pff concepti invechite de-a bunicilor desi eram am2 majoritongue asa si noaptea a venit la geam dupa ce sau culcat batranei si a spus sai deschid sa intre am deschis si na peste ceva timp ne-am pus pe treaba doar ca patul scartaia si noi de fiecare data cand se auzea un scartait mai puternic bufneam in ras pana la urma hohotele noastre au trezito pe bunica lui, cand am vazut ca se aprinde lumina in camera bunicilor stiam ca va veni sa vada ce se intampla asa ca a iesit repede pe geam doar ca sa impiedicat si a ramas suspendat de geam cu un picior i se agatase pantalonilaughing restul ce a urmat nu a fost tocmai amuzant cateva critici dar nimic gravtongue

| Octavutzu a răspuns:

Da ieri a intrat tatal prietenei mele peste noi in camera cand faceam sex. si spune! A scuze faceti copii.

| CybeRAthlete a răspuns:

@ Meloque : aceeasi chestie am patit-o si eu.
si am mai patit cu niste jeansi cu nasturi, a tras de ei, s'au rupt nasturii, iar cand am plecat spre casa, am mers prin tot orasu' cu slitul "desfacut" straight face
eram mic atunci si nu aveam inca permis...
chestii cu parintii nu s'au intamplat, pentru ca i'am dresat pe ai mei sa zic asa, suna cand e sa vina acasa big grin...
alta chestie oarecum amuzanta, am stricat un pachet de durex in 10 secunde. de fiecare data cand deschidea ambalajul, agata prezervativul cu unghiile si il rupea. primele 2. al 3-lea a fost cu noroc. tot nu imi pot da seama cum a putut face asta straight face
bafta

| RzC_2505 a răspuns:

Am vrut sa imi dau drumu pe sanii ei si am nimerit pe niste ursuleti... overshoted! ma busit rasu evident laughing

| Meloque a răspuns:

Mi s-a blocat fermoarul la pantaloni laughing.