| greyhound a întrebat:

Cu ce
- vedeta (oricine)
- personaj fictional
v-ati lasa partenerul/partenera sa va insele?

Răspuns Câştigător
| queenofsaigon a răspuns:

Cu Megan Fox... doar dacă mă primeşte şi pe mine.

25 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Important este sa nu simta nevoia sa ma insele.
Daca o face, am jucat si am pierdut, asa ca putin imi pasa cu cine m-ar insela.

| foxsilver a răspuns (pentru greece12):

Ei, uite ca de data asta eu sunt mai indulgenta decat tine. L-as lasa sa ma insele cu blonda de Meg Ryan, ca sa-i treaca omului damblaua, ca si-asa, mai mult decat o privire ucigatoare n-o sa aiba parte laughing.
Ea marturiseste intr-un interviu ca nu este atat de romantica precum personajele in care a jucat de multe ori, lui in schimb, placandu-i femeile romantice:-p
Mai nasol o sa fie ca dupa o faza d-asta el n-o sa se mai uite in veci la filmele in care joaca ea, lipsindu-ma pe mine de placerea de a vedea un film bunlaughing; totusi, nu-i pot nega valoarea de actrita.

| greece12 a răspuns (pentru foxsilver):

Ah,Fox,asta nu se mai numeste indulgenta!laughing

| foxsilver a răspuns (pentru greece12):

Asta nu e indulgenta? Pai sa spuna "mersi!" si ca este lasat sa se uite la filmele ei!:d Sau ai uitat de Loretta Bobbitt?
Oricum, spune-mi cum se numeste gestul meu?

| greece12 a răspuns (pentru foxsilver):

Prea sangeroasa pentru o amiaza de sambata, nu-mi aminti!
Si-l lasi sa vada si "When Harry meet Sally"?laughing

| NnDWtf a răspuns (pentru foxsilver):

Daca Meg Ryan e frumoasa, atunci
Mila Jovovich (https://www.google.ro/......ps?/search
sau
Megan fox (https://www.google.ro/......ps?/search
Sau asta https://www.google.ro/......ps?/search
astea ce mai sunt? :) Zic si eu.

| DNSK a răspuns:

Cu chuck norris. e singurul de care mi-e frica

| VladGH a răspuns (pentru DNSK):

rolling on the floor nostim

| DNSK a răspuns (pentru VladGH):

Si adevarat

| foxsilver a răspuns:

Cu Meg Ryan.

| greyhound explică:

Vad ca va tineti bine pe pozitii happy credeam ca o sa vad nume ca Johhnny Depp, Ryan Gosling, Matthew McConaughey, Robert (gay) Pattinson, Woody Allen, Mila Kunis, Emma Watson, Donatella Versace etc

| fuzzer a răspuns:

Cu Brad Pitt.E ridicola intrebarea.Dar comica.

| gingergirl1 a răspuns:

Dar de ce trebuie sa ma insele?laughing

| Xenya a răspuns:

Cu nimeni

| VladGH a răspuns:

Cu nimeni, ce, daca o sa-mi trasneasca partenera o vedeta nu este cum mi-ar trasnio oricare?

| NnDWtf a răspuns:

Cred ca esti cretin. Tu cred ca a-i lasa-o cu oricine, ca e vedeta.
Daca ar fi sa se culce cu o vedeta, nu te insala pe tine, insala vedeta cu tine (daca mai ramane cu tine dupa).
Lipsa de neuroni functionali te-a adus sa pui o intrebare stupida.

| greyhound explică (pentru NnDWtf):

Cea mai importanta parte a unei situatii ipotetice e ca e ipotetica, stpid boy. Tu te-ai si vedea in situatia in care cel mai mascul om din lume ar avea bucurii la femeia ta, asa-i?

| NnDWtf a răspuns (pentru greyhound):

Cel mai mascul om din lume, e tot barbat, poate avea bucurii la orice femeie, nu trebuie sa fie vedeta.
Daca tu chiar si "ipotetic" ti-ai lasa iubita sa si-o puna cu alt barbat (indiferent ca e vedeta sau nu) esti un cretin si ai o gandire proasta ca vedetele sunt mai presus.
Dai din tenesi.

| greyhound explică (pentru NnDWtf):

Ipotetic vorbind, e posibil sa fii cea mai tampita persoana din lume, cu siguranta cea mai geloasa si ipocrita. Ce esti tu, vreun filozof, de dai conotatii psihologice unei intrebari care nu urmarea nimic.
Si cum sa dau din tenisi, cand tu esti oaspetele pe pagina asta

Răspuns utilizator avertizat
| JosePpPp a răspuns:

Spider-man

| BlueArrow a răspuns:

Cu mine.

| crash15 a răspuns:

Roman: Zmenta Mihai (vlogger) sau cu Smiley;
Strain: Orlando Bloom;
Fictiv: Derek (Shadow Falls) sau Derek (The darckest powers)

| crash15 a răspuns (pentru crash15):

STAI! Uita ca am scris asta! Am inteles gresit intrebarealaughing Cu astea as insela eu.

| Alexandraadam2 a răspuns:

Cu papusa Chucky