| LoveTenis a întrebat:

Buna!happy

Eu voi termina scoala si eu si colegii mei vrem sa cantam un cantec.Si daca ati stii niste melodii frumoase si cu fete si baieti pentru ca daca vor fi si de fete si baieti suntem cam 18 fete si 8 baietilaughing(adica sa nu se cante deodata fiindca se vor auzi doar fetele).Asa ca daca puteti melodii usoare si daca sunt pe engleza tot usoare adica nu cunvinte grele pentru ca multi colegi sunt corigenti la engleza...
Mersi mult!big grin
Aaa funda!

5 răspunsuri:
| Cristizz21 a răspuns:

De obicei se canta la sfarsit de an scolar (in special sfarsit de liceu dar nu neaparat) cantecul "gaudeamus igitur" Gasesti versuri foarte usor pe google, este in latina si stiu o sa ti se para o porcarie dar iti garantez ca o sa dati pe spate toti profesorii.

| LoveTenis explică (pentru Cristizz21):

Latina?! Astia nu stiu nici engleza dapa-i latina...

| Cristizz21 a răspuns (pentru LoveTenis):

Eh, da latina nu stie mai nimeni, pot si ei sa faca un efort

| هوراس a răspuns (pentru Cristizz21):

laughing asta am cântat la finalul clasei a 8-a laughing