| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie alte tehnici de seductie?
Ex: lins in ureche.
Va rog!

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Continua cu linsul si ai seductie 100%...

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Orice parte a corpului este potrivita pentru un sarut pasional. Iti garantez ca partenerul va aprecia gestul. Incearca o serie de saruturi, eventual de la ochi, buze, ureche, gat, pana jos. Iti garantez ca va fi in extaz chiar daca nu mergi pana la capat. Il vei pune serios pe jar.

| Shinen a răspuns:

Nu cred ca e foarte palpitant sa il lingi in ureche. parerea mea, eu as zice pe gat.

| s.m. a răspuns:

Pai, ai putea sa-i pipai parti ale corpului mai "interzise ":-Dwinking

| Essence_3524 a răspuns:

Lins in ureche?laughing...pai ce faci ma il speli pe ala in urechi?rolling on the floor)... poate sa il pupi dupa ureche nu sa il lingi in urechelaughing...big grin

| alexandra_3253 a răspuns:

Nu lins ureche

| alexandra_3253 a răspuns:

Nu lins ureche... poate pupat dupa ureche...sh dupa gat iar e seductie 100000%

| scoaladeseductie a răspuns:

Abordarea directa si folosirea conexiunii profunde... vezi http://www.youtube.com/watch?v=K-xZwBpvYr4

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii ce vor femeile de la un barbat de fapt?
Eu am gasit raspunsul foarte clar formulat la un tip Sorin pe site-ul lui.

A facut el un video si a explicat foarte clar ce vor femeile de la un barbat cand le agati.

Recomand: http://www.scoaladeseductie.ro/......lnire.html

| Alex_1103 a răspuns:

Combinati linsul in urechi (daca partenerul/partenera sunt curati) cu sexul si veti tipa de plancere. O spun din proprie experienta mai ales baietilor aveti grija ca s-ar putea sa va alegeti cu cateva zgarieturi pe spate...big grin

| Alex_1103 a răspuns:

@Alexandra pupatul pe gat deja este obisnuinta pentru oricine sau ma face sa cred ca inca esti virgina si nu ai nici o treaba cu sexul (chiar daca ai facut)...