| blueeyes_3450 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati cu un sfat. M-am mutat de curand la prietenul meu si mi se pare ca se poarta putin altfel fata de cum era inainte.Nu mai e asa atent cu mine si cateodata ma simt putin neglijata.Nu vreau sa intervina monotonia intre noi pentru ca il iubesc foarte mult si el ma iubeste si nu as vrea sa ne despartim. Ce as putea sa fac sa mentin flacara aprinsa?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E normal ca dupa ce v-ati mutat impreauna sa se instaleze o oarecare rutina. Nu te mai poate curta ca pe vremuri. Relatia a intrat intr-o faza extrem de frumoasa, in care fiecare are, pe langa relatie, si viata lui. Fi mandra de asta si nu-ti face griji degeaba.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E doar perioada in care va acomodati! Stai linistita!

| Dizzydizz a răspuns:

Se numeste plictiseala
intreba-l daca il plictisesti.si zii ca poate ar fi mai bine sa te muti inapoi la parinti sau unde stateai tu.
Fii putin indiferenta cu el
succes:*

| dydy22 a răspuns:

Exact cum spune kiduuu, a intervenit plictiseala

| bellezza a răspuns:

Poti sa incerci sa condimentezi putin atmosfera. Incearca sa pui in actiune niste mici jocuri mai obraznice!