| Justme4yourlove a întrebat:

Il iubesc, ma iubeste dar de ce se poarta indiferent? merita sa raman cu el chiar daca se inmoaie de foarte putine ori? nu vreau sa ne despartim dar cateodata am impresia ca nu ii pasa de mine

2 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Buna deci sincer si eu seman cu iubitul tau mai rusinosi si ne aratam sentimentele mai putin dar asta nu inseamna ca nu ii pasa de tine sau ca vrea sa se desparta de tine. Daca s-a saturat de tine ar fi trebuit ca la inceput sa fie mai romantic si sa isi arate sentimentele iar acum sa nu ii pese dar daca nu a facut asa inseamna ca asta e firea lui.

| Dianaㄨ a răspuns:

Buna
Am citit o carte in care este vorba despre asta scrisa de Dr. John Gray si spunea ca barbatul este ca un elastic: se distanteaza foarte mult, iar cand ajunge la limita se apropie cu o forta foarte mare direct proportionala cu distantarea sufleteasca.
Daca il sti astfel, ramai cu el, daca nu si iti dovedeste ca nu te iubeste [nu-ti vorbeste despre viitorul VOSTRU si nu pune problema de VOI] atunci poti sa il lasi sa plece.

O zi buna,
http://educatiasexuala.ucoz.ro