| gabrielaasamy a întrebat:

Puteti sa ma lamuri si pe mine. Azi am fost pe afara cu niste colegi de ai mei. Erau numai baieti. Doi dintre ei ma placeau. Cand vorbeam cu ei li se scula.....in sus. Ce poate face un baiat cand ii se scoala. Imi era si frica de ei. Funda

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se simteau atrasi de tine de aia li se punea asa, tu sa nu faci vreo prostie si ocupate de ale tale eventual pleaca de langa ei sa nu mai ramai in preajma lor.

| Biiskrem a răspuns:

Așa roboței sunt de zici că ''li se scoală'' doar de la faptul că vorbești cu ei?
Nu fac nimic special, nu se transformă, stai liniștită.
Ai grijă cu cine și când umbli happy

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ar trebui sa iti fie frica daca nu li se scoala, dar sper sa nu ajungi acolo niciodata.

| gabrielaasamy explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Pai na nu stiu ce aveau ei in minte pentru ca eram si singuri eram intr-un loc retras si eram si singura fata ei erau mai mari decat mine cu 3 ani.

| Neagandalf a răspuns:

In cel mai rau caz sa se duca dupa colt si sa ii dea in cap sa se linisteasca.
SI nu ai sa o vezi nici o data ca se scoala in jos laughing
Presupun ca te plac prea tare de aia s-au intamplat cele de mai sus!

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

E ceva normal.
Daca ii stii ca pe niste tipi impulsivi, violenti, agresivi ar fi bine sa pastrezi distanta.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru gabrielaasamy):

E starea naturala, nu ar trebui sa iti faci griji

| Pustiu_Jojo_Alex_1996 a răspuns:

Se mai intampla ca un baiat sa fie atrasa de o fata unori si printrun sarut vorbesc din proprie experienta

| Emilian65 a răspuns:

Nu poate face nimic, decat sa indure durerile pe care le are la testicule din cauza excitarii maxime pe care o are.

| shadow72 a răspuns:

Ca pis pe mine de ras jur

| BGI a răspuns:

Nu te supara, dar cati ani ai? Cred ca undeva pe la 14-15 ( cred ca sunt prea optimist, dar na ). Acum iti e frica de un penis erect, dar stai linistita, mai tarziu ai sa ajungi sa il iubestiwinking