| th0xik candy a întrebat:

happy am si eu o intrebare de fapt va spun mai intai povestea: acum cateva luni sau un an ieseam pe afara cu niste fete, dar ele ma plictiseau foarte rau si pe acolo mai erau si niste baieti care erau destul de treaba si stateam mai mult cu ei.eh dintre baietii aia mie imi placea unu in mod special.asa in sfarsit a venit si vacanta de vara eu m-am certat cu fetele alea pentru ca nu mai stiu ce le zisesem si nu am mai iesit de atunci pe afara si baietii de acolo nu au mai vorbit asa mult cu mine adica inainte vorbeam mereu pe mess sau la telefon dar acum nu prea mai vorbim dar nu cred ca sunt suparati pe mine pentru ca nici ei nu le placeau pe fetele alea...si eu nu stiu ce sa fac ca sa ma inteleg iar bine cu ei in special cu acel baiat niste idei? dau fundita:*

3 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Pai ai putea sa fii mai impulsiva adica te duci la el cu intentia sa va uitati la niste filme horor sau il inviti la tine, schimbati look-ul, sau daca ai de facut un proiect si nu stii dc nu chiar si o tema roagal frumos sa te ajute sau invers; cauta si uh motive ca sai dai intalnire. sper ca te-am ajutathappy

Răspuns utilizator avertizat
| MEMO a răspuns:

Petreceti mai mut timp impreuna toti.
-La un film, la o disco, etc.