| mana_9899 a întrebat:

Putetin sa-mi dati un sfat, imi dadea de multe ori ignor dar acum cind stiu ca ca ma adora numai stiu ce sa fac ...cum sa ma apropii de ea nu as dori din nou sa dau de ignor si faptul ma mai opreste inca una vb ca are prieten dar numa vb nu vad eu nici un prieten...

3 răspunsuri:
| Ovidiu299 a răspuns:

Din moment ce iti dadea ignor dupa ignor... tu crezi ca ea acum te adora? Probabil iti spune ca are prieten ca sa o lasi in pace. Intr-adevar, oamenii se mai schimba dar nu 360*. Eu spun sa o lasi in pace. Incearca pe viitor sa scrii intrebarile pe TPU cu ceva mai multa grija. Am citit comentariul de vreo 3 ori pana sa imi dau seama ce ai de spus.

| Iuliana944 a răspuns:

Buna!, continua sa vb cu ea, vorbestei frumos, arata-i caldura si compasiune din partea ta, si incet incet te apropii de ea, trebuie doar sa ai grija cum ii vb!

| loveee_2446 a răspuns:

Heeei happy, ar trebui sa vorbesti mai frumos cu ea siiii sa vezi ce vreea de fapt tongue poate ii este prea rusine de tiine, nu toate fetele sunt la fel de tupeiste happy