| ╔═.♥.══════╗ a întrebat:

Eu sunt singura de ceva vreme si chiar nu ma deranja. dar de la o vreme vreau sa am iar prieten si nu stiu cum sa fac sa ma apropii de un baiat ca eu sunt cam timida.plss dati-mi un sfat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu acea persoana, dar nu exagera. Iar daca ai mess e foarte bine. Incearca sa comunici cu el pe mess sa ii spui lucruri interesante din viata ta la care sa nu se plictiseasca si poate, cine stie, te va invita la un suc happy. Lasa timiditatea la o parte."Daca nu risti, nu castigi!"

Ai grija. tongue

Bafta! :X

1 răspuns:
| alone a răspuns:

Incearca sa devii pr cu el si sa faceti lucruri in komun e mai simplu asa
BAFTA!