| DUTCH a întrebat:

Puţin ajutor. am postat la această categorie deoarece este mai accesată. să zicem că spălam un pui de briard şi mi-a sunat telefonul şi l-am lăsat în cadă crezând că ştie să înoate, şi când m-aş întoarce l-aş găsi la fundul căzii. ce trebuie să fac, adică ce ar trebui să fac pentru a-l pune înapoi pe picioarele lui? un răspuns rapid

Răspuns Câştigător
| daddu a răspuns:

E gata cu el.Din cauza telefonului ti-ai omorat cainele.

5 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Esti prost! straight face. Juuur! Cum s afaci asa ceva
?
Telefonu mai putea sa astepte.

| saby26 a răspuns:

Da nu am mai vazut caine sa nu stie sa inoate dar in fine...L-ai omorat il vei avea pe constiinta.macar puteai sa-i sufli in gura sau in cur depinde cum il apucai din cada cu fata sau cu dosul

| florynna903 a răspuns:

Iti bati joc de noi sau chiar esti proasta?

| Razvan94 a răspuns:

Esto prost sa mor eu

| DUTCH explică:

Da, duddu, aşa e, a murit