| Lauralauratrusca a întrebat:

Raspundeti-mi va rog fara sa ma criticati. ce stiti despre ciclu menstrual pus in bautura barbatului pe care-l iubesti. Ce efect are si in cat timp?

Răspuns Câştigător
| aripifrante a răspuns:

O sa ii vina si lui ciclullaughing

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu are nici un efect asupra barbatului. Femeia care face asta, insa, nu mai are dreptul niciodata la taine bisericesti (impartasanie, cununie).

| Hombre a răspuns:

Măta tot la fel proasta ca tine e, tută dobitoacă ce esti.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Incearca si apoi spune-ne si noua :->

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Ba da, ma, te critic, esti nesanatoasa la cap!

| Daria a răspuns:

What?rolling on the floor
Tu esti nebuna, femeie? De unde ai auzit asa ceva?:O

| Angelofdemon a răspuns:

Scuze dar ggg.esti nebuna.
ce efect sa aiba decat de greataa.:-&

| Angelofdemon a răspuns:

Imi place ce ai spus aripifrante ai dreptee o sa iii vina si pui ciclu sa nu cumva sa il violezi ca va ramane gravidrolling on the floor

| ankadella a răspuns:

Se indragosteshte. dureaza cateva zile. o pr de.a mea i.a pus ciclu la un baiat ce.l iubea ft mult. s.a indrag0stit d ea si in cateva zile si.a revenit. el de fapt o ura. nu a stiu ca i.a pus ciclu pentru ca era la ziua ei si i.a servit p toti cu un anume suc numa pe el cu unu in d oza!

| StillLoveU a răspuns:

Mai nu stiu c efect poate avea asupra unui baiat dar stiu efecul ce l-a avut intrebare ta asupra mea. mi-a pierit pofta de mankre pentru mult timp.

| barbie19 a răspuns:

Ciclul menstrual pus in bautura barbatului pe care il iubesti are un efect imediat de greata, senzatii de varsaturi pentru cateva minute sau chiar ore. Baftalaughing

| LadyM_7443 a răspuns:

Esti tampita! Daca-l iubesti cu adevarat, nu-i faci asta. Nu ti-e mila de stomacul lui?

| AnaMaria1 a răspuns:

Asa crezi ca te va iubi? :O Din contra, daca va afla esti caput :*