| barolly a întrebat:

Raspundeti sincersadbaietii) ce credeti intr-o relatie conteza numai sexul?

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Intr-o relatie conteaza mult dragostea nu sexul. Sexul il fac cei infideli si blegi happy

12 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

In mare parte da, sexul, dar si moneylaughing

| CevaNormal a răspuns:

Desigru ca da big grin, glumesc desigur ca depinde de relatie, daca e una asa fara viitor, atunci desugr ca da, si depinde de baieti, eu de ex. am auzit un caz real cind baiatul nu prea avea chef de sex, in general, parca nici nu vroia sa aiba ceva laughing

lolita
| lolita a răspuns:

In general depinde de varsta, pustanii din ziu de azi sunt influentati de prieteni si au relatii dar de dragul de a avea cu cine face sex si de a se lauda cu performantele in dormitor. intr-o relatie nu conteaza numai sexul dar depinde de ceea ce doreste fiecare la momentul respectiv.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Kratos, cu un asemenea raspuns nu stiu cum ai ajuns expert! Pe bune!

Sexul are importanta lui si este majoritar uneori. Daca vorbeste de baietii care sunt la varsta la care daca ii atingi, deja o iau razna, atunci numai sexul conteaza. E natura de vina, nu ei!

Cand mai cresc- unii dintre ei- mai vor si altele. Cum ar fi o mama sa le spele, sa le gateasca, sa ii alinte, sa le ridice moralul si le ofere confortul necesar. Dar daca sexul nu e...Restul pot fi facute de prietena cea mai buna.

| simoSTAR a răspuns:

Sunt fata si daca si eu cred ca da, sexul conteaza destul de mult intr-o relatie... ce rasp ast de la baieti?

| zeeeeeex a răspuns:

Doamne dar nu va omoara nimeni daca spuneti adevarul. Gandeste-te la o chestie:

1.prietenul tau nu stie sa isi miste intrumentul deloc tu nu o sa fii multumita niciodata de relatia voastra sexuala dar e cel mai grijuliu om din lumea asta si te tine in puf.
2. iubitul tau e prost si te trateaza ca un nemernic dar la pat te lasa fara un gram de energie in tine.

2 cazuri in care sexul compenseaza pentru alte lucruri care lipsesc in relatie... daca nu te multumeste in pat, o sa cauti la altul sa o faca, cu toate ca e iubitul ideal dar numai la pat nu e bine si daca e un nemernic care nu te cauta cu zilele si te face cea mai fericita in pat uiti de probleme vreo cateva zile... pana data viitoare.

Asa ca sexul conteaza foarte mult intr-o relatie ca va spun altfel... intr-o lume in care sexul e peste tot ce relatie ar fi fara sex?

O fata nu sta cu un baiat daca nu e incarcat cu energie pentru ai aprinde bujiile si nici un baiat nu sta cu o fata daca ea nu ii foloseste energia pentru asi aprinde bujiile.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

NU. dc ar conta numai aasta, dar daca e o relatie asa. care se bazeaza numai pe sex da conteaza, dar daca nu e, nu conteaza pentru ca o iubesti pe pers respectiva nu numai cu corpul ci din toate punctele de vedere.si ca sa ajungi sa o iubesti fizic treci si prin alte feluri de a iubi sa spunem...so nu conteaza!

| daniDeeDee a răspuns:

Aia nu se mai poate numi " relatie "...totul mecanic straight face aiurea...

| DarknessKirin a răspuns:

Bineinteles ca nu teoria lui ala e falsa! Dragostea e mai buna ca XXX!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai minţi (puncte de suspensie) "dragostea" se axează pe atracţie fizică pe asta se bazează. deci sex. Cum spunea Cheloo noi nu f. stafii.

| marius_3481 a răspuns:

Nu neaparat sexul aici depinde si de varsta!

| gingasul a răspuns:

Sexul mai degraba eu l-as considera ca "sarea in bucate" nici decum ceva primordial intr-o relatie... o relatie se bazeaza pe iubire, respect, sinceritate, dupa accea urmeaza si restul lucrurilor auxiliare