| acadea57 a întrebat:

Recent prietenul meu, cu care aveam o relatie de 1 luna s-a despartit de mine. El ma placea de 3 ani, eu incepand sa-l plac im aceasta vara. A incercat de multe ori sa ma convinga sa am o relatie cu el si nu a reusit, evident pana acum o luna.
In timpul acestei relatii pot spune ca era mult prea sufocant, dorea sa ne intalnim non-stop (programul meu nepermitandu-mi asta, deoarece fac naveta, iar el nu ), mesaje non-stop etc.
Bun, ceea ce vreau sa va spun este felul in care s-a despartit de mine si de ce credeti ca a facut-o.
Weekend-ul in care s-a despartit de mine, a fost unul nasol pentru mine deoarece eram foarte bolnav, efectiv nu puteam face nimic. In acest timp cel mai mult am dormit sau m-am uitat la televizor.
Duminica seara in jurul orei 20:30, acesta ma suna, eu dormind in acel moment. Imediat ce vad apelul ii dau un mesaj. (Voi scrie conversatia )
Eu : Heii
El :Hei
Eu : Scuza-ma ca nu am raspuns, dormeam
El : Mda...
Poti sa nu mai raspunzi deloc
Dupa asta a sters porecla mea si a schimbat emoji-ul care il aveam pe messenger.
Eu personal cred ca se plictisise de mine, si fiindca nu i-am raspuns la telefon a profitat de acest lucru folosindu-l ca pretext de despartire.
Sincer nu ma simt distrusa, din contra ma simt mult mai bine acum fata de cand eram intr-o relatie cu el.
Ii respect decizia, si nu am nimic impotriva deciziei lui.
Deci, vreau sa va aud parerile despre modul in care "mi-a dat papucii*.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Joaca de copii!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este greu de apreciat in ce masura s-a plictisit de tine ca persoana insa in mod sigur a dorit sa puna capat "relatiei" si sa se desparta din cauza comportamentului, a amanarilor si lipsei tale de initiataiba. Poate ca este mai bine ca s-a intamplat asa, deoarece o relatie ca si a voastra orecum "la distanta" si foarte "distanta" de regula are foarte putine sanse de a rezista. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Atât timp cât nu te-a jignit, e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca in astia 3 ani toata dragostea asta a lui i s-a cam dus si a incercat sa stea cu tine doar pentru a te lasa cu "buza umflata" si a-ti face haz de necaz pentru ca nu i-ai dat atentie cand ar fi vrut el.

| AlexandruBotoaca a răspuns:

Gay. "Eram foarte bolnav" Bun poate esti fata, DAR TOT JOACA DE COPII